Wiadomości branżowe

Zdobądź plażę z River Island!

Informacja prasowa,
Warszawa, 01.08.2013r.

Plażowy look z River Island

Globalne ocieplenie to już fakt. Temperatury przekraczające 30 stopni Celsjusza, żar z nieba i zwrotnikowe powietrze sprawiają, że myślimy tylko o zrzucaniu z siebie zbędnych ubrań. A gdzie jest na to najbardziej odpowiednie miejsce? River Island zabiera nas na gorącą piaszczystą plażę!

Zdobione biżuterią czy haftowane? Jednolite czy może ze wzorami? W stylu retro czy bardziej wyzywające? Kostiumów kąpielowych nigdy nie mamy za dużo! Tak jak zmieniają się trendy, tak i zmienia się moda plażowa.

Na lato River Island proponuje szeroką gamę strojów kąpielowych. Kwieciste kremowe bikini w stylu hippie, seksownie wycięte monokini zdobione złotą klamrą i jednoczęściowy gładki kostium, któremu uroku dodaje wstawka z prześwitującego materiału, to tylko niektóre z propozycji brytyjskiej marki. Jeśli macie już kostium kąpielowy wystarczy trochę akcesoriów aby odświeżyć jego look. Odpowiednie dodatki stworzą wakacyjny klimat ” wyraziste naszyjniki, duża biżuteria oraz pakowna torba na plażę, w której pomieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy.

Zdobądź plażę z River Island!

River Island online: www.riverisland.com

River Island na Facebooku: http://www.facebook.com/riverisland

River Island to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Została założona w Londynie i tam też ma swoją siedzibę. Firmę założyła rodzina Lewis, która zarządza nią do tej pory. River Island rozwija się globalnie od 64 lat. Obecnie marka posiada ponad 300 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Holandii, Polsce, Belgii i na Bliskim Wschodzie, a dzięki stronie internetowej ubrania i akcesoria River Island są dostępne na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę www.riverisland.com

River Island jest także sponsorem projektu British Fashion Council – FASH/ON FILM. Program ten ma na celu wspieranie i rozwój relacji pomiędzy projektantami mody i filmowcami, zapewniając możliwość zaprezentowania modowych produkcji na London Fashion Week. River Island wpierając ten projekt podkreśla istotę rozwoju kinematografii mody jako ważnej części kreatywnego przemysłu, a także pozycję Londynu będącego stolicą tej rewolucji filmowej. Więcej informacji na stronie Fash/On-Film.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy