Lady Wiadomości branżowe

Zaplanuj przyjazny poród z DrogeriaZdrowie.pl

Na trzy tygodnie przed planowanym terminem porodu przyszłe mamy zaczynają ostateczne przygotowania. Obowiązkowym punktem jest wybór metody łagodzenia bólu porodowego oraz przygotowanie na pierwsze dni po porodzie.Nowoczesna kobieta, chce rodzić świadomie i naturalnie, ale chce również, aby poród był przyjaznym przeżyciem dla niej i dziecka. Rozumie to zespół sklepu internetowego

Teaser

Na trzy tygodnie przed planowanym terminem porodu przyszłe mamy zaczynają ostateczne przygotowania. Obowiązkowym punktem jest wybór metody łagodzenia bólu porodowego oraz przygotowanie na pierwsze dni po porodzie.

Nowoczesna kobieta, chce rodzić świadomie i naturalnie, ale chce również, aby poród był przyjaznym przeżyciem dla niej i dziecka. Rozumie to zespół sklepu internetowego DrogeriaZdrowie.pl, proponując m.in. innowacyjne produkty dla łagodzenia bólu porodowego.

Jak złagodzić ból porodowy

Coraz większą popularność zyskują nowoczesne urządzenia do łagodzenia bólu porodowego Obi TENS oraz Elle TENS. Są stosowane w szpitalach, jako alternatywa dla anestetyków, gdyż działają poprzez przezskórną, elektryczną stymulację nerwów (TENS).

Innym, naturalnym sposobem skracającym czas trwania porodu oraz zmniejszającym ryzyko nacięcia krocza jest stosowanie preparatów z serii Natalis, w tym żelu położniczego Natalis. W bezpiecznym łagodzeniu bólu sprawdzi się również organiczny Olejek do porodu Essential Care, opracowany zgodnie z zasadami profesjonalnej aromaterapii.

Dla mamy po porodzie

Po porodzie uwaga mamy skupiona jest na opiece nad maleństwem. Aby poświęcić mu maksimum uwagi, warto wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły higieniczne, które zwiększą komfort w pierwszych dniach po porodzie. W uniknięciu problemów z korzystaniem z toalety, które towarzyszą mamom po porodzie naturalnym, przy nacięciu krocza oraz po cesarskim cięciu, pomogą Urinelle – specjalne lejki dla kobiet umożliwiające oddawanie moczu w pozycji stojącej. Sposób ten jest mniej bolesny i polecany przez położników.

Przy planowanym cesarskim cięciu wśród akcesoriów używanych w połogu nie powinno zabraknąć silikonowych plastrów na blizny Sutricon. Ich regularne stosowanie w pierwszych miesiącach ułatwi prawidłowe gojenie i pomoże uniknąć nie estetycznego zabliźnienia się rany.

Drogeria Zdrowie zaprasza przyszłe mamy na blog www.twoj-porod.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o przygotowaniach do porodu oraz o nowoczesnych produktach z nim związanych.

A to już wiesz?  Koniec z testamentami w formie ustnej

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

DrogeriaZdrowie.pl – jedna z platform sprzedażowych e-commerce firmy Verco, nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl  www.cincoterra.pl  www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

< 233300" >

Ĺšródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy