Lady Wiadomości branżowe

Zadbaj o intelekt niemowlęcia z Pregna250 DHA

W pierwszym roku życia nadal intensywnie rośnie mózg i główka dziecka. Dwie ważne zasady dla jego intelektualnego rozwoju to świadoma dieta mamy karmiącej piersią i odpowiednia stymulacja przez zabawę. Chętnie kupujemy niemowlętom misie, karuzele i inne zabawki, ale to nie one mają wpływ na prawidłowy rozwój dzieci. Warto pamiętać, że w pierwszych trzech

Teaser

W pierwszym roku życia nadal intensywnie rośnie mózg i główka dziecka. Dwie ważne zasady dla jego intelektualnego rozwoju to świadoma dieta mamy karmiącej piersią i odpowiednia stymulacja przez zabawę.

Chętnie kupujemy niemowlętom misie, karuzele i inne zabawki, ale to nie one mają wpływ na prawidłowy rozwój dzieci. Warto pamiętać, że w pierwszych trzech miesiącach życia, pole widzenia maluszka to tylko 30 cm. Grające i kolorowe zabawki lepiej odłożyć na później. Na rozwój dziecka znacznie lepiej wpływają proste zabawy, np. – a ” kuku – .

Dla kilkumiesięcznych niemowląt odpowiednie są książeczki z czarno ” białymi obrazkami. W drugim półroczu można korzystać z gotowych plansz edukacyjnych dla niemowląt, aby przez proste zabawy pobudzić np. rozwój mowy.

DHA – ważny budulec komórek mózgowych

Przez cały pierwszy rok życia dziecka mama karmiąca piersią powinna pamiętać o kwasach tłuszczowych Omega ” 3 DHA. To budulec m.in. komórek mózgowych, które tworzą się także po porodzie ” w  czasie ciąży powstaje 75% komórek mózgowych, a pozostałe 25% – do pierwszego roku życia.

DHA naturalnie obecne jest w mleku mamy, o ile spożywa ona ten składnik w odpowiedniej ilości w swojej codziennej diecie.

– – Wiele mam, które dbały o odpowiednią ilość DHA w trakcie ciąży,  kontynuuje jego dostarczanie podczas karmienia piersią. Np. poprzez regularne spożywanie ryb morskich i stosowanie odpowiedzialnej suplementacji przy pomocy Pregna250 DHA. To nowoczesny preparat dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. – ” mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

Więcej informacji na stronie: www.startzrozumem.pl

Pregna250 DHA – nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią dostępny jest w aptekach oraz sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl i Kidy.pl .

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią ” PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl  www.sutricon.pl   www.startzrozumem.pl 

< 238725" >

Ĺšródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy