Wiadomości branżowe

Wzrost sprzedaży kosmetyków ANNA PIKURA na rynkach zagranicznych

Najmłodszy polski, aktywny biologicznie kolagen ANNA PIKURA BIOAKTIV podbija rynki zagraniczne. Debiutował w ubiegłym roku na największych na świecie targach kosmetycznych w Bolonii, a już zyskuje sobie międzynarodową renomę. Rośnie

Najmłodszy polski, aktywny biologicznie kolagen ANNA PIKURA BIOAKTIV podbija rynki zagraniczne. Debiutował w ubiegłym roku na największych na świecie targach kosmetycznych w Bolonii, a już zyskuje sobie międzynarodową renomę. Rośnie sprzedaż od Stanów Zjednoczonych przez Unię Europejską aż po Daleki Wschód.


Owoc polskich naukowców


Kolagen aktywny biologicznie jest plonem pracy badaczy i wybitnych naukowców z polskiego Wybrzeża. Dzięki ich wysiłkom powstały pionierskie metody pozyskiwania kolagenu, który jest najbardziej przyswajalny przez organizm ludzki. Otrzymuje się go w bardzo rygorystycznych warunkach ze skór ryb.


Kolagen XXI wieku


Kolagen aktywny biologicznie to kosmetyk idealny. Nie szkodzi, nie uczula i nie można go przedawkować. Pozyskiwany z ryb bardzo przypomina nasz, ludzki, i uzupełnia jego deficyty. Rezultaty są widzialne gołym okiem i odczuwalne: cofanie objawów starzenia się oraz eliminacja problemów skóry i sąsiadujących z nią tkanek.


Dostępny w markowych produktach


Preparaty ANNA PIKURA oferowane są w kilku wersjach: WHITE (na twarz, szyję i dekolt), GREY (do stosowania na ciało), GRAPHITE (w przypadku łysienia), INTIMATE FOR WOMAN, INTIMATE FOR MAN (do stosowania na narządy płciowe), i są dostępne na stronie http://annapikura.com/


Więcej informacji można znaleźć na stronie Kolagen ANNA PIKURA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy