Lady Wiadomości branżowe

Woda dla niemowląt bez gotowania

Sterylność to pożądana cecha produktów dla noworodków i niemowląt. Odnosi się również do wody używanej do gaszenia pragnienia lub przygotowania mleka. Woda Humana jednocześnie jest bezpieczna oraz sterylna i nie wymaga gotowania.Na temat

Sterylność to pożądana cecha produktów dla noworodków i niemowląt. Odnosi się również do wody używanej do gaszenia pragnienia lub przygotowania mleka. Woda Humana jednocześnie jest bezpieczna oraz sterylna i nie wymaga gotowania.

Na temat wody dla niemowląt bez gotowania istnieje wiele sprzecznych opinii. Większość mam zgadza się co do jednego ” nigdy nie podałyby niemowlęciu wody z kranu, nawet przegotowanej.

Natomiast wszystkie wody butelkowane, nawet te dla dzieci, wymagają wcześniejszego przegotowania. Jedyna woda dla niemowląt bez gotowania, to woda Humana.

Jaka woda dla niemowląt jest bezpieczna?

Często można spotkać się z opinią, iż źródlaną wodę butelkowaną należy gotować 5 minut zanim przyrządzi się na niej mleko modyfikowane. Z jednej strony gotowanie ma pomóc zachowaniu pożądanej sterylności, ale z drugiej może zmniejszać ilość składników mineralnych potrzebnych dziecku.

Takich dylematów nie mają rodzice, którzy wybrali wodę Humana, polecaną przez dietetyków specjalizujących się w żywieniu niemowląt. To woda dla niemowląt bez gotowania, gdyż ma najwyższą czystość mikrobiologiczną. Została wyprodukowana w wyniku złożonego procesu produkcyjnego – tzw. dwukrotnej odwrotnej osmozy. Jej smak jest neutralny.

Woda Humana bez gotowania

– “Unikalną cechą wody Humana jest jej sterylność, której nie posiada żadna dostępna na rynku woda spożywcza, nawet zalecana dla niemowląt. Dzięki temu, wodę Humana można podawać noworodkom oraz niemowlętom z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa mikrobiologicznego, nawet przez dwie doby po otwarciu opakowania, bez jej przegotowania.” ” mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Woda dla niemowląt Humana dostępna jest w kartonowych opakowaniach: 05, l, 1,5 l oraz w opakowaniu zbiorczym 8 x 1,5 l w sprzedaży internetowej na Kidy.pl. Sklep oferuje stały i szybki dostęp do produktu.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

A to już wiesz?  Polka w ciąży - artykuł o poronieniach część II - Profesor Mirosław Wielgoś

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy