Sport

Wiosna zbliża się wielkimi krokami

Rowerem dla zgrabnej sylwetki Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Ty po zimie nie mieścisz się w swój rozmiar? Przesiądź się na rower, by szybko

Rowerem dla zgrabnej sylwetki

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Ty po zimie nie mieścisz się w swój rozmiar? Przesiądź się na rower, by szybko zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się smukłą sylwetką!

W jaki sposób skutecznie zgubić zbędne kalorie w krótkim czasie bez osiągnięcia efektu atletycznej sylwetki? Przesiądź się na rower SpinningÂŽ i pędź z prędkością 1000 kalorii na godzinę. Do dynamicznej jazdy zmotywuje Cię energiczna muzyka, a zastrzyk do dalszej pracy da zróżnicowana intensywność treningu. Nie zniechęci Cię też brzydka pogoda. Odpowiadając na potrzeby, firma Star Fitness wprowadziła na polski rynek rowery SpinningÂŽ Pace i SpinningÂŽ Fit ” lżejsze i dostosowane do użytku domowego. Systematyczny trening i odpowiednio zbilansowana dieta pozwolą Ci zrzucić nawet 10 kilogramów w ciągu ośmiu tygodni ćwiczeń i wymodelować sylwetkę, zanim zdążysz schować głęboko w szafie zimowy płaszcz i grube swetry. ” Trudno o lepsze ćwiczenia, chcąc kształtować smukłą sylwetkę. SpinningÂŽ to trening ogólnorozwojowy, który pozwoli zgubić zbędne kilogramy i popracować nad mięśniami, ale bez efektu atletycznej sylwetki ” zachęca Maja Włoszczowska, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, która jest ambasadorką SpinningÂŽ w Polsce.

Jazda na rowerze jest wysiłkiem pozbawionym dużych obciążeń, które działają na stawy podczas innych aktywności, np. biegania. Z tego względu SpinningÂŽ polecany jest osobom po kontuzjach stawów.

Informacje o firmie:

Star Fitness S.A. jest dostawcą kompleksowych rozwiązań dla branży fitness. Specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnego sprzętu do wyposażenia klubów fitness, oferuje licencje programów treningowych (m.in. SpinningÂŽ, Slim BellyÂŽ, Peak PilatesÂŽ), szkolenia kadry instruktorskiej oraz wsparcie marketingowe. Firma zapewnia doradztwo w zakresie doboru produktów i tworzenia programów treningowych dla klientów biznesowych. Od listopada 2012 roku prowadzi także sprzedaż sprzętów do ćwiczeń do użytku domowego. Firma współpracuje z wicemistrzynią olimpijską z Pekinu i mistrzynią świata w kolarstwie górskim Mają Włoszczowską, która została twarzą marki SpinningÂŽ w Polsce. Star Fitness S.A. jako jedna z nielicznych w branży fitness jest notowana na giełdzie NewConnect. Więcej na www.star-fitness.pl i www.sklep-fitness.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy