Lady Wiadomości branżowe

W Termie Bania Dzień Dziecka trwa 3 dni

Armatki i kaskady wodne, sztuczne fale z urządzeniem Wave Ball oraz wiele innych atrakcji czeka na najmłodszych gości Termy Bania, którzy w dniach od 1 do 3 czerwca odwiedzą kompleks w Białce Tatrzańskiej. Dla wszystkich dzieci poniżej 13 roku

Armatki i kaskady wodne, sztuczne fale z urządzeniem Wave Ball oraz wiele innych atrakcji czeka na najmłodszych gości Termy Bania, którzy w dniach od 1 do 3 czerwca odwiedzą kompleks w Białce Tatrzańskiej. Dla wszystkich dzieci poniżej 13 roku życia wejście za złotówkę.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas dla najmłodszych. Już teraz rodzice zastanawiają się, jakie atrakcje zapewnić swoim pociechom. Część dorosłych decyduje się na kupno zabawek lub książek, inni planują zabrać swoje dzieci do kina. Co jednak z tymi, którzy nie zdecydowali jeszcze, jak uczczą ten dzień?

Atrakcje dla najmłodszych

Specjalnie na tę okazję Terma Bania przygotowała promocyjną ofertę dla dzieci.

U nas Dzień Dziecka trwa 3 dnimówi Grzegorz Wróbel, prezes Termy Bania. ” Każde dziecko do 13 roku życia wejdzie pod opieką dorosłych za złotówkę. Oprócz podstawowych atrakcji w postaci basenów, blisko 300 metrów zjeżdżalni oraz placów zabaw, przewidzieliśmy także konkursy z nagrodami oraz zabawy z animatorami – dodaje.

Jak zapowiadają organizatorzy, w tych dniach najmłodsi będą mogli skorzystać za złotówkę ze Strefy Głośnej, natomiast bezpłatnie ze Strefy Cichej oraz z Saunarium. W godzinach od 9.00 do 16.00 dzieci będą miały okazję zakosztować kąpieli w Grocie Kamiennej z dozownikiem solanki, a także w Łaźni Parowej. Wejście pociech do Saunarium obywać się będzie na podstawie specjalnie przygotowanego na tę okazję regulaminu. Podczas tych trzech dni w Saunarium (w godzinach od 9.00 do 16.00) obowiązywać będą stroje kąpielowe lub pareo.

Oferta dla dorosłych:

Bilet open na 3,5 godziny kosztować będzie 75 zł + 1 zł (bądź 2 zł za dwójkę dzieci), natomiast bilet open na 4,5 godziny ” 95 zł + 1 zł (bądź 2 zł za dwójkę dzieci).

 

Więcej o Termie Bania

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to położony na wysokości 720 m n.p.m nowoczesny obiekt turystyczno-wypoczynkowy. Od 2011 r. wykorzystuje on potencjał podhalańskich źródeł geotermalnych o temperaturze 72°C. Projekt został zrealizowany przy współudziale Unii Europejskiej.

Terma Bania świadczy usługi w zakresie rekreacji i rehabilitacji wodnej oraz SPA. Na terenie obiektu do dyspozycji gości oddano aż 8 580,33 m² powierzchni użytkowej, w tym 1 382,67 m² powierzchni basenowej (820,86 m² wewnątrz i 561,81 m² na zewnątrz). Aktualnie działa 8 basenów o temperaturze wody od 34°C do 40°C usytuowanych w strefach – głośnej – i – cichej – , 5 sau o zróżnicowanej specyfice, Instytut Wellness & SPA oraz baseny zewnętrzne. W sezonie ośrodek basenowy odwiedza około 3000 osób dziennie.

W ofercie ośrodka znalazły się także restauracja z lokalnymi potrawami oraz drink bar. Całość obiektu wykorzystuje ekologiczny system ogrzewania oparty na gorących źródłach.

 

Więcej informacji na: www.termabania.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy