Kosmetyki

uniwersalny balsam do każdego rodzaju skóry, która wymaga codziennego nawilżenia i odżywienia

Nawilżająco-wygładzający nektar do ciała z miodem ” słodka pielęgnacja Marka Apis Natural Cosmetics, produkująca głównie kosmetyki, w których składzie znaleźć można minerały, pochodzące ze zbiornika

Nawilżająco-wygładzający nektar do ciała z miodem ” słodka pielęgnacja

Marka Apis Natural Cosmetics, produkująca głównie kosmetyki, w których składzie znaleźć można minerały, pochodzące ze zbiornika Morza Martwego, w swoim asortymencie zawiera również produkty, wytwarzane na bazie innych surowców naturalnych, np. miodu. Jednym z takich kosmetyków jest Nawilżająco-wygładzający nektar do ciała z miodem ” uniwersalny balsam do każdego rodzaju skóry, która wymaga codziennego nawilżenia i odżywienia.

Emulsja, prócz miodu akacjowego o działaniu regenerującym i odmładzającym, zawiera także tonizujące i nawilżające mleczko pszczele, a także olejek arganowy, który orzeźwia i koi zmęczoną oraz suchą skórę. Zawartość tych składników sprawia, że podczas regularnego stosowania skóra nabierze jędrności, gładkości oraz zdrowego wyglądu. Wystarczy rano lub wieczorem rozprowadzić na ciele cienką warstwę emulsji, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Dodatkowo, stosowanie Nawilżająco-wygładzającego nektaru do ciała z miodem Apis to także przyjemność dla zmysłów: ciepły, słodki aromat kosmetyku wprowadza w błogi stan odprężenia i relaksu.

Produkt dostępny jest w wygodnej, 200-ml tubce z dozownikiem, który dba o to, aby z opakowania wydostała się tylko pożądana ilość kosmetyku.

Cena: ok. 14 zł

www.apiscosmetics.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy