Moda

Under Armour ” zapowiedź kolekcji na jesień 2013

Utrzymaj formę z Under Armour ” zapowiedź kolekcji na jesień 2013

Błogie wakacyjne lenistwo niedługo dobiegnie końca i trzeba będzie powrócić do rzeczywistości, gdzie zamiast słonecznej plaży i wygodnego leżaka, czeka Cię służbowe biurko i obrotowe krzesełko, a kubek gorącej kawy zastąpi słodkiego drinka z palemką. Jest to całkiem prawdopodobny scenariusz, ale czy to oznacza, że wraz z urlopem kończy się Twój zapał do uprawiania sportu? Czy odłożysz na bok sportowe adidasy i do łask powrócą domowe kapcie? O nie, na pewno nie tym razem!

Wiemy, że takie rozstania i powroty bywają ciężkie, przecież nad wakacyjną formą pracowałeś spory kawał czasu, żeby prezentować zdrowe ciałko na plaży. Nie ma powodu by z tego rezygnować i niepotrzebnie tracić przydatne endorfiny lub co gorsza, wytwarzać je nadmiarem czekolady. Zwłaszcza teraz, kiedy dzień staje się coraz krótszy, a Ty częściej będziesz potrzebować parasolki niż okularów przeciwsłonecznych, jesteś szczególnie narażony na spadek formy. Jednak z nowym sezonem nadchodzi też nowa, jesienno-zimowa kolekcja amerykańskiej marki Under Armour, która nie pozwoli Ci na złapanie jesiennej deprechy i utratę sprawności.

Produkująca odzież treningową, Under Armour nie spoczęła na laurach po udanym występie letniej kolekcji. Także w sezonie jesień ” zima, marka starannie się przygotowała, by w dalszym ciągu czynić sportowców lepszymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w procesie tworzenia swoich produktów, powstała odzież nowej generacji, która sprawdzi się w każdej sytuacji, nie zależnie od tego, czy biegasz w śniegu po kolana, czy na elektrycznej bieżni. Wiemy jak niezwykle ważny podczas wysiłku jest komfort, dlatego materiały wykorzystywane do produkcji ubrań UA sprawiają, że są one jak ‘’druga skóra – , dzięki czemu automatycznie dostosowują się do kształtu sylwetki, a Ty masz zapewnioną swobodę ruchu. Nie dość, że Twój duch się raduje z uprawiania sportu, to jeszcze organizm odczuwa czystą przyjemność! Poprzez oryginalny System transportu wilgoci, Twoje ciało i ubranie podczas treningu pozostaje suche, a regulacja temperatury ułatwia prawidłowe funkcjonowanie organizmu zarówno na wolnym powietrzu przy niskich temperaturach jak i w pomieszczeniu. Nie wspominając już o mięśniach, które przy wzmożonej aktywności fizycznej utrzymują maksymalną wydajność, a ich regeneracja następuje znacznie szybciej.

Nie można zapomnieć o modowym aspekcie jesiennej linii Under Armour, która przypadnie do gustu żeńskiej jak i męskiej części miłośników sportu. Najpopularniejsze trendy w kolorach i fasonach są wszechobecne w nadchodzącej kolekcji UA. Obecny jest kultowy miszmasz szarości i czerni z neonowymi kolorami różu czy zieleni. Nie zabraknie również odcieni niebieskiego oraz fioletowego, które są sztandarowymi barwami zbliżającego się sezonu.

Już dziś przygotuj się na rozpoczęcie nowego sezonu razem z marką Under Armour. Nie daj się zamknąć w czterech ścianach, niech Cię nie zniechęci jesienna mżawka czy lodowe sople za oknem. Pokonaj lenia i utrzymaj formę z Under Armour!

www.mmsport.com.pl
https://www.facebook.com/UnderArmourPolska?fref=ts

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy