Wiadomości branżowe

Ten sezon należy do Levi’sÂŽ Curve ID

Levi’sÂŽ Curve ID kolekcja wiosna-lato 2012

Ten sezon należy do Levi’sÂŽ Curve ID o nowej długości Ankle Skinny
dostępnych w świeżych, wiosennych barwach

Tej wiosny Levi’sÂŽ wzbogaca popularną kobiecą linię Levi’sÂŽ Curve ID o nowe kroje, tkaniny
i wykończenia. Nowością w tym sezonie są niezwykle dziewczęce, nowe dżinsy w totalnie wiosennych odcieniach o oryginalnej długości przed kostkę. Levi’sÂŽ Curve ID to idealnie dopasowane dżinsy, zaprojektowane według rewolucyjnego systemu krojów opartego na kształtach kobiecego ciała, a nie rozmiarze.

Zgodnie z wynikami badań prowadzonymi przez firmę Levi Strauss & Co., dżinsy są trzecim, najtrudniejszym dla kobiet jeśli chodzi o zakup elementem garderoby. Większy problem z doborem do swoich kształtów
i zakupem kobiety mają jedynie z kostiumami kąpielowymi i biustonoszami.

“Levi’sÂŽ Curve ID to naprawdę dżinsy dla nas. Wychodzimy z założenia, że to dżinsy powinny być zaprojektowane dla kobiet, a nie kobieta zaprojektowana dla konkretnej pary dżinsów – ” mówi Katarzyna Węsławowicz Brand Communication Manager Eastern Europe. “Gdyby matka natura nie lubiła krągłości, świat byłby płaski. System Levi’sÂŽ Curve ID obejmuje wszystkie typy kobiecych krągłości, bez względu czy nosisz rozmiar 25 czy 35 – . ” dodaje Katarzyna Węsławowicz.

Nowe kroje, wykończenia i kolory.

Wiosenna kolekcja Levi’sÂŽ Curve ID 2012 to przede wszystkim szeroki wybór niezwykle innowacyjnych
i modnych wykończeń, krojów i kolorów – od jasnego indygo przez pomidorową czerwień, jaskrawy koral, aż po nieco bardziej klasyczne barwy, o delikatnie znoszonym looku. Wszystkie warianty wykończeń dostępne są
w obu wersjach – klasycznej i tej unowocześnionej ” Ankle Skinny. Nowa długość, czyli rurki przed kostkę to absolutny “must have – sezonu.

System dopasowania Levi’sÂŽ Curve ID

W odróżnieniu do innych marek, Levi’sÂŽ Curve ID wykorzystuje unikalny system dopasowania spodni oparty na kształtach i proporcjach kobiecego ciała, nie rozmiarach. Projektanci marki Levi’sÂŽ przestudiowali ponad 60 000 skanów 3D kobiecego ciała dla stworzenia unikalnych krojów opartych na różnicach pomiędzy miarą kobiecych bioder i pośladków – im większa różnica, tym bardziej zaokrąglone ciało:

Slight Curve ” zaprojektowane dla kobiet o prostej sylwetce

Slight Curve został zaprojektowany by podkreślać kobiecą talię, uwypuklając jednocześnie jej kształty. Jeśli spodnie zazwyczaj leżą dobrze na biodrach i udach, ale są zbyt luźne w talii, kobieta powinna spróbować krój Slight Curve.

Demi Curve ” zaprojektowane dla kobiet o równych proporcjach

Demi Curve zostało zaprojektowane tak, by spłaszczać delikatnie kobiecą talię i wysmuklać krągłości bioder. Jeśli dżinsy zazwyczaj leżą dobrze w talii, ale nie podkreślają figury, kobieta powinna spróbować kroju Demi Curve.

Bold Curve ” zaprojektowane na cześć prawdziwych krągłości

Bold Curve zostały zaprojektowane tak, by leżeć idealnie w talii – bez zbędnego odstawania i zwijania się. Jeśli dżinsy zazwyczaj leżą dobrze na biodrach i udach, ale z tyłu tworzy się przerwa i spodnie odstają, kobieta powinna przymierzyć krój Bold Curve.

Supreme Curve ” zaprojektowane dla kobiet o najbardziej zaokrąglonych kształtach (dostępne tylko na wybranych rynkach)

Supreme Curve zostały zaprojektowane w ten sposób, że z przodu ich stan jest niższy, podczas gdy
z tyłu zakrywa większą część pleców niż w przypadku tradycyjnych krojów, co niezwykle poprawia kształt bardziej zaokrąglonej sylwetki. Jeśli spodnie zazwyczaj leżą dobrze na biodrach, ale talia jest z tyłu zbyt nisko, kobieta powinna spróbować krój Supreme Curve.

Kolekcja Levi’sÂŽ Curve ID dostępna jest w salonach marki na całym świecie. W każdym salonie można skorzystać
z pomocy przeszkolonego w dziedzinie krojów eksperta, który zmierzy każdą kobietę, identyfikując jej Levi’sÂŽ Curve ID
i pomagając dobrać idealne dżinsy dopasowane do typu jej sylwetki i stylu. Swój typ sylwetki możesz również rozpoznać przeglądając galerię kobiet mierzących spodnie z danego kroju odwiedzając interaktywną wirtualną przymierzalnię na eu.levi.com. Tutaj możesz również dowiedzieć się więcej na temat hasła Levi’sÂŽ Curve ID – Liczy się kształt nie rozmiar – .

Levi’sÂŽ Curve ID Anke Skinny dostępne w wybranych sklepach Levi’sÂŽ. Szczegóły na www.facebook.com/Levis

O marce Levi’sÂŽ

Marka Levi’sÂŽ jest uosobieniem klasycznego amerykańskiego stylu i swobody. Od czasu wynalezienia przez Levi Strauss & Co. w 1873, jeansy Levi’sÂŽ zyskały miano najbardziej rozpoznawanych i naśladowanych ubrań na świecie, które utrzymują lojalność użytkowników przez pokolenia. Współcześnie portfolio Levi’sÂŽ rozwija bezustannie innowacyjnego ducha, który jest niezrównany w odzieżowym przemyśle. Nasz szeroki wybór najlepszej oferty odzieży z jeansu oraz szereg akcesoriów na rynku dostępny jest w więcej niż 110 krajach, dając możliwość każdemu człowiekowi na całym świecie stworzenie własnego (unikalnego) stylu. Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów i marki Levi’sÂŽ zapraszamy do odwiedzania www.levi.com.

###

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #czyli   #jest   #nie   #nie tylko