Moda

Tego lata dowodzenie przejmują stylizacje z wojskową precyzją!

Informacja prasowa, Warszawa, 22.05.2013r. Wojskowy trend według River Island Wzór moro już dawno przestał być zarezerwowany tylko dla żołnierzy. Tego lata dowodzenie przejmują stylizacje z

Informacja prasowa,
Warszawa, 22.05.2013r.

Wojskowy trend według River Island

Wzór moro już dawno przestał być zarezerwowany tylko dla żołnierzy. Tego lata dowodzenie przejmują stylizacje z wojskową precyzją! Najmodniejszy trend w tym sezonie to połączenie militarnego, ostrego charakteru z wielkomiejskim luźnym stylem.

Bojówki w kolorze khaki i bluzy w kamuflażowy wzór ” tak wygląda tylko prawdziwy amerykański marines? Niekoniecznie! W tym sezonie wojskowy styl zagościł także na światowych wybiegach oraz w najnowszych kolekcjach firm odzieżowych.

Brytyjska marka River Island tego lata promuje przekorne zestawienia ciężkich, męskich spodni z bardziej dziewczęcymi elementami zdobionymi kwiatowymi motywami i haftami rodem z Dalekiego Wschodu. Dziewczyny mogą wybierać pośród kamizelek khaki, płaszczy czy długich kombinezonów w odcieniach przygaszonej zieleni i brązu, które zapowiadają się na hit kolekcji. Dla mężczyzn marka przygotowała szereg kurtek w żołnierskim klimacie, bezrękawniki oraz spodnie.

Nie obawiaj się zaryzykować, razem z River Island przenieś militarny styl na ulice.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy