Imprezy Święta

Sylwester w domu

Aby urządzić małe przyjęcie w domu nie trzeba wiele, jednak trzeba się choć troszkę do tego przygotować. Przede wszystkim, trzeba zrobić odpowiednie zakupy, jedzenie i

Aby urządzić małe przyjęcie w domu nie trzeba wiele, jednak trzeba się choć troszkę do tego przygotować. Przede wszystkim, trzeba zrobić odpowiednie zakupy, jedzenie i napoje.

Przygotuj odpowiednio jakiś pokój czy salon na przyjęcie gości. Jeśli ktoś przychodzi do Ciebie, umów się, co przygotowujesz Ty, a w czym pomaga Ci ktoś. Możecie umówić się dzień wcześniej, aby wszystko przygotować.

To także niezła zabawa, takie przygotowania. Jeśli masz małe dzieci, w małym przyjęciu mogą uczestniczyć także do pewnej godziny, np. do 22. Potem może zabrać je babcia czy dziadek lub opiekunka.

Jeśli jest to naprawdę małe przyjęcie i sami bliscy i nie planujesz wiele alkoholu, ale tylko tak symbolicznie, np. szampan o północy czy odrobinka wina, dzieci mogą spać w tym samym domu, np. na górze, jeśli to piętrowy dom i jeśli nie będzie zbyt głośno w salonie.

hastagi na stronie:

#sylwester w domu #jak urządzić sylwestra w domu #sylwester w domu we dwoje #co robić w sylwestra w domu #strój na sylwestra w domu #kostiumy na sylwestra #jak urządzić sylwestra #co robić w sylwestra 2010 #jak urządzić sylwester w domu #jak przygotować sylwestra w domu

A to już wiesz?  Singiel na wakacjach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy