Lady Wiadomości branżowe

Świąteczne prezenty dla małych dzieci

Ok. 200 zł ” taką kwotę na prezenty dla dzieci przeznaczy w tym roku przeciętna, polska rodzina. To spory wydatek, więc warto go przemyśleć. Pomocne będą propozycje zabawek polecanych przez obsługę sklepu Kidy.pl

Oferta w tradycyjnych sklepach dla dzieci jest ogromna i rodzic może wpaść w pułapkę – pierwszego wrażenia.”  Wygodniejsze są zakupy  w zaufanym, wyspecjalizowanym sklepie internetowym, takim jak Kidy.pl. Dostępne tu zabawki spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa, pochodzą od renomowanych producentów, są także oryginalne i wyjątkowe.

Prezent dla rocznego dziecka

Zabawki do pchania i ciągnięcia są idealne, gdy dziecko odkrywa możliwości jakie daje mu ruch. Prym wiodą zabawki drewniane, np. Manhattan Toys drewniany piesek na kółkach lub Kruk na kiju Goki. Wyjątkowa propozycja pierwszego pojazdu dla chłopca i dziewczynki, zachwycająca nawet dorosłych to drewniane zabawki firmy Moover. Dziecko może je pchać, siadać na nich, a nawet samodzielnie je montować.

Prezent dla dwulatka

Ukochana przytulanka od Mikołaja będzie towarzyszem na wiele lat. Urzekająca Myszka Nini Moulin Roty lub  uśmiechnięta lalka z wielkimi kucykami Abigail Bigijgs Toys podbije serce każdej dziewczynki. To tylko kilka propozycji, które przygotował sklep Kidy.pl.

Łatwiej dokonać wyboru jeśli znamy zainteresowania dziecka, które chcemy obdarować. Jeśli jednak predyspozycje malca nie są nam znane, wówczas warto rozejrzeć się za książką, zabawką edukacyjną lub czymś praktycznym w myśl zasady, że – ręczników i kocyków nigdy za wiele” ” radzi Aneta Domka-Hołub, opiekun klienta w Kidy.pl

Dlaczego Kidy.pl?

W Kidy wybieramy marki bezpieczne, innowacyjne i funkcjonalne. Książeczki i zabawki klasyczne i designerskie – jednak wszystkie z niezwykłym wyczuciem stylu i kunsztem wykonania. Zabawki ekologiczne i drewniane to pewność, że dajemy to co najlepsze dla dziecka.” ” mówi Aneta Domka-Hołub.

Świąteczne propozycje prezentów dostępne są w zakładce – Polecamy” na Kidy.pl Rodzice mogą być pewni, że wszystko, co jest widoczne na stronach sklepu jest aktualnie dostępne w sprzedaży, a zamówione produkty będą dostarczone przed świętami.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy