Hobby Imprezy Podróże

Singiel na wakacjach

Singiel na wakacjach Masz ochotę pojechać sama na wakacje, albo po prostu nie masz z kim? Zastanawiasz się, czy singiel na wakacjach może się dobrze

Singiel na wakacjach

Masz ochotę pojechać sama na wakacje, albo po prostu nie masz z kim? Zastanawiasz się, czy singiel na wakacjach może się dobrze bawić?

Nie możesz się zdecydować czy wyruszenie na wakacyjna przygodę samemu to dobry pomysł? Wszystko zależy od tego gdzie się wybierasz.

Jeśli nie jesteś typem samotnika, któremu towarzystwo nie jest potrzebne, a wręcz momentami mu po prostu przeszkadza, to nie powinnaś wybierać miejsc gdzie najczęściej ludzie jeżdżą parami. Może chciałabyś na tych wakacjach zawrzeć nowe znajomości?

W takim razie wybierz hotel gdzie zatrzymują się ludzie w Twoim wieku, a nie np. przyjeżdżają tam wycieczki osób, które potraktowałbyś jak dzieci, lub starszych z którymi nie miałabyś o czym rozmawiać. Pamiętaj także, że są miejsca gdzie kobieta bez mężczyzny nie jest mile widziana i gdzie raczej nie powinnaś pojawiać się bez opieki.

Baz żadnych obaw może wybrać jakieś miejsce w Polsce, lub w Europie, kulturalnie do siebie zbliżonej, gdzie nie zaskoczy Cię stosunek do samotniej podróżującej kobiety.

Werka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy