Wiadomości branżowe

Sante wprowadza do sprzedaży nowe Musli LO z granatem i jagodami bez dodatku cukru

Sante wprowadza do sprzedaży nowe Musli LO z granatem i jagodami bez dodatku cukru
Sante - producent żywności funkcjonalnej wprowadza do sprzedaży nowy smak w znanej już konsumentom kategorii produktowej.  Musli LO z granatem i jagodami – to nowość przygotowana specjalnie na lato. Z dniem 15 lipca produkt trafił do oferty handlowej i na półki sklepowe.Musli LO to kategoria produktowa przygotowana specjalnie dla tych, którzy cenią sobie naturalny smak płatków zbożowych i owoców bez sztucznych dodatków w postaci cukru. Firma SANTE dokłada wszelkich starań by w jak największym stopniu stosować i maksymalizować ilość naturalnych składników. Wszystkie trzy rodzaje musli LO swoją słodkość zawdzięczają wyłącznie naturalnej słodyczy pochodzącej z owoców.  Musli LO z granatem i jagodami składa się z płatków owsianych, jęczmiennych i orkiszowych (83,2 %). Uzupełnieniem są owoce, które są kojarzone z latem i słońcem. Przygotowując recepturę zostały wzięte pod uwagę przede wszystkim aspekty zdrowotne, ale także upodobania smakowe konsumentów. Stąd pomysł na rozszerzenie kategorii i  połączenie orzeźwiającego smaku jagód i

Sante – producent żywności funkcjonalnej wprowadza do sprzedaży nowy smak w znanej już konsumentom kategorii produktowej.  Musli LO z granatem i jagodami ” to nowość przygotowana specjalnie na lato. Z dniem 15 lipca produkt trafił do oferty handlowej i na półki sklepowe.

Musli LO to kategoria produktowa przygotowana specjalnie dla tych, którzy cenią sobie naturalny smak płatków zbożowych i owoców bez sztucznych dodatków w postaci cukru. Firma SANTE dokłada wszelkich starań by w jak największym stopniu stosować i maksymalizować ilość naturalnych składników. Wszystkie trzy rodzaje musli LO swoją słodkość zawdzięczają wyłącznie naturalnej słodyczy pochodzącej z owoców. 

Musli LO z granatem i jagodami składa się z płatków owsianych, jęczmiennych i orkiszowych (83,2 %). Uzupełnieniem są owoce, które są kojarzone z latem i słońcem. Przygotowując recepturę zostały wzięte pod uwagę przede wszystkim aspekty zdrowotne, ale także upodobania smakowe konsumentów. Stąd pomysł na rozszerzenie kategorii i  połączenie orzeźwiającego smaku jagód i granatów w nowej odsłonie musli LO.

Czym wyróżnia się nowy smak? Musli LO z granatem i jagodami to dużo większa zawartość naturalnego prebiotyku – inuliny (4 %) oraz duża zawartość błonnika (11,3 %). Podobnie jak pozostałe dwa produkty w kategorii: musli LO orkiszowe z jagodami goji oraz Musli LO z owocami, nowość dostępna będzie w 300-gramowym opakowaniu oraz w takiej samej cenie.

Cena netto dla detalu: 5,66 zł

Pojawienie się produktu śniadaniowego jest kolejnym krokiem na drodze do rozszerzania oferty produktowej firmy. Kategoria produktów śniadaniowych SANTE zawiera na tę chwilę Granolę (w większych i mniejszych opakowaniach) i Musli w czterech różnych smakach, Crunchy w trzech, dwa rodzaje Musli Błonnikowych, Bran Flakesy oraz właśnie Musli LO… od 15 lipca 2013 roku już w trzech różnych smakach.      

 

 

***

Sante znaczy zdrowie ” od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą ” w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł – Gazeli Biznesu – przyznawany w rankingu dziennika – Puls Biznesu – , wyróżnienie w plebiscycie – Złoty Paragon – , – HIT HANDLU – i – Laur Konsumenta – .

A to już wiesz?  Kulinarny prezent na Dzień Matki

 

***

Dodatkowych informacji udziela:

Michał Zegar

Public Relations

Sante A. Kowalski Sp. j.

Tel. +48 791 924 473

e-mail: [email protected]

Ĺšródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy