Wiadomości branżowe

SANTE wprowadza do sprzedaży herbaty funkcjonalne

Firma SANTE wprowadza na rynek kolejne nowości produktowe. Tym razem jest to seria produktów, która sygnalizuje nowy trend, jakim zamierza podążać firma ” wejście na rynek herbat. Herbaty funkcjonalne, będące pierwszym produktem SANTE na tym rynku zostały wprowadzone do sprzedaży  w marcu b.r.

Z wprowadzeniem na rynek herbat funkcjonalnych wiąże się pojawienie trzech nowych pozycji wśród produktów SANTE. Każda z trzech herbat spełnia inne działanie i odpowiedzialna jest za konkretną funkcję organizmu. W pełni prawidłowe działanie organizmu zapewnia zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, gdzie nasze herbatki dobrze wpisują się jako uzupełnienie procesów trawienia czy odchudzania.

Herbaty funkcjonalne SANTE to: Herbata SANTE Cholesterol, Herbata SANTE Odchudzanie oraz Herbata SANTE Trawienie. Celem wprowadzenia takiego rozróżnienia wśród herbat ziołowych jest przeciwdziałanie popularnym chorobom cywilizacyjnym.

Herbaty funkcjonalne SANTE są mieszaniną ziół, których skład został szczegółowo dobrany do wspomagania konkretnych funkcji organizmu. Na herbatę SANTE Cholesterol składa się yerba mate, karczoch oraz owoce kopru. Herbata SANTE Odchudzanie to z kolei mieszanka zielonej herbaty z cynamonem i hibiskusem. Wreszcie Herbata SANTE Trawienie to kompozycja złożona z nasion kminu, kolendry oraz lukrecji.         

 

Sugerowana cena netto detaliczna herbat funkcjonalnych : 3,69 zł

 

Wszystkie trzy rodzaje herbat dostępne są w opakowaniach 40 gramowych, w których mieści się 20 torebek, ważących 2 gramy każda. W każdej z nich zawarte są wyłącznie naturalne składniki, co jest gwarantem zarówno jakości, jak i smaku świeżo parzonej herbaty. Taka gramatura opakowań pozwala konsumentom na zakupienie wszystkich trzech herbat i zbilansowanie zdrowego stylu życia.

Wejście na rynek herbat jest kolejnym, konsekwentnym krokiem na drodze do rozszerzania oferty produktowej firmy. Firmy, którą należy już nie tylko kojarzyć z granolą i musli, ale również z herbatami funkcjonalnymi.

 

***

Sante znaczy zdrowie ” od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą ” w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł – Gazeli Biznesu – przyznawany w rankingu dziennika – Puls Biznesu – , wyróżnienie w plebiscycie – Złoty Paragon – , – HIT HANDLU – i – Laur Konsumenta – .

 

***

 

Ĺšródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Warto   #dla   #doros   #dziecko   #liwe   #nie   #oraz   #tak