Wiadomości branżowe

Sante otwiera Studio OVO ” holistyczne centrum zdrowia

OVO Studio to nowe, wyjątkowe miejsce, które za sprawą firmy Sante pojawiło się na mapie Warszawy. W codziennym pośpiechu, z metra do autobusu, z biura na spotkanie biznesowe, z pracy do domu, przy natłoku obowiązków, funkcjonując wśród szybkiego przepływu informacji, często zapominamy o potrzebach naszego ciała i duszy. Teraz wraz z powstaniem OVO Studia mamy taką

OVO Studio to nowe, wyjątkowe miejsce, które za sprawą firmy Sante pojawiło się na mapie Warszawy. W codziennym pośpiechu, z metra do autobusu, z biura na spotkanie biznesowe, z pracy do domu, przy natłoku obowiązków, funkcjonując wśród szybkiego przepływu informacji, często zapominamy o potrzebach naszego ciała i duszy. Teraz wraz z powstaniem OVO Studia mamy taką możliwość na wyciągnięcie ręki.

Pierwsze łóżka Ganbanyoku ” nowość na skalę europejską

OVO Studio oferuje szereg terapii, masaży i zabiegów, które przyczynią się do poprawy stanu psychofizycznego Twojego organizmu. Nowością na skalę europejską jest zastosowanie w Studiu OVO łóżek do Ganbanyoku. Ganbanyoku to specjalne kamienne łoże wykonane z czarnej krzemionki wulkanicznej Kyobyshi występującej tylko na wyspie Hokaido. Kamień Kyobyshi podgrzany do temperatury 42-44 stopni wydziela unikalną falę cieplną (infrared) o dużym (87,15%) udziale jonów ujemnych. Dzięki temu ciepło wnika do wnętrza ciała głęboko, otwiera pory, uwalnia toksyny i rozluźnia mięśnie. Ciało wydziela inny niż w zwykłej saunie rodzaj potu, zwany przez Japończyków – potem perłowym – , który jest naturalnym serum dla naszej skóry.

Ganbanyoku to wspaniała forma oczyszczania, relaksu i odmładzania organizmu. Zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie przyspiesza rytmu serca. Ma silne działanie detoksykujące, redukuje celulit i pomaga w odchudzaniu (w czasie jednego pełnego zabiegu zwykle traci się ponad 1000 kalorii). A do tego jeszcze Ganbanyoku jest po prostu przyjemne i relaksujące. 

Terapie, masaże, zajęcia ” wszystko w jednym miejscu

Wyjątkowość tego miejsca polega na integracji technik i terapii manualnych z zastosowaniem urządzeń medyczno-fizykoterapeutycznych. Oprócz kąpieli skalnych (Ganbanyoku) OVO proponuje również masaże – lecznicze i rytualne, terapie takie jak: refleksologia, pole magnetyczne, Platforma Schumanna, światłoterapia oraz zajęcia: joga, mindfullness, warsztaty z Agnieszką Maciąg. Różnorodność oferty zapewni integrację na poziomie ciała ” emocji ” umysłu ” ducha ” energii.

Każda terapia jest indywidualnie dobierana. OVO zapewnia specjalistów medycyny holistycznej, diagnostów lekarzy, specjalistów od odnowy biologicznej oraz nauczycieli metod relaksacji. Dowiesz się, jak się odżywiać i co robić, by zachować energię, zdrowie i kondycję psychofizyczną, które są podstawą aktywnego, spełnionego życia. W OVO czas się nie liczy! Zabieg, masaż, rytuał trwa dokładnie tyle, ile potrzebuje Twoje ciało.

 Sante przywiązując szczególną wagę do tradycji, nie zapomina o innowacji i stawianiu nowych wyzwań. OVO Studio jest projektem, które najlepiej obrazuje holistyczne podejście firmy do aspektu zdrowia. To miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, a na tym połączeniu skorzysta każdy, kto odwiedzi OVO, mieszczące się przy al. Jerozolimskich 99/9

Do zobaczenia!

OVO STUDIO
Aleje Jerozolimskie 99/9
02-001 Warszawa
Tel. 48 22 464-82-90
[email protected]
FB/ovostudiopl
www.ovostudio.pl

                                                           ***

Sante znaczy zdrowie ” od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 150 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą ” w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł – Gazeli Biznesu – przyznawany w rankingu dziennika – Puls Biznesu – , wyróżnienie w plebiscycie – Złoty Paragon – , – HIT HANDLU – i – Laur Konsumenta – .

Ĺšródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy