Lady

SALON EKSPERTÓW SEPHORA ” CZYLI PROFESJONALNE PORADY W ZAKRESIE PIELĘGNACJI

Informacja prasowa

SALON EKSPERTÓW SEPHORA ” CZYLI PROFESJONALNE PORADY W ZAKRESIE PIELĘGNACJI ODBEDĄ SIĘ W CENTRUM HANDLOWYM MAGNOLIA PARK WE WROCŁAWIU

Warszawa, 17 maja 2012 r. ” Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych i uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, zaprasza do kolejnego Salonu Ekspertów Sephora ”
w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach od 17 do 20 maja 2012 roku.

Podczas tych 4 dni konsultacji eksperci, którzy zostali specjalnie zaproszeni do Wrocławia przez Sephora, rozwieją wszelkie wątpliwości w zakresie pielęgnacji twarzy, włosów, a także wykonania idealnego makijażu. Wszystkie osoby, które umówią się na konsultacje przez infolinię, będą mogły skorzystać z profesjonalnych, indywidualnych porad nt. tego jak dobrać odpowiednie kosmetyki do swojego rodzaju włosów czy cery oraz jak wykorzystać obowiązujące w tym sezonie trendy i wykonać perfekcyjny makijaż na każdą okazję. Dla wszystkich, którzy wezmą udział w konsultacjach, Sephora przygotowała w tych dniach atrakcyjne rabaty oraz upominki.
Od wprowadzenia Salonu Ekspertów Sephora w 2011 roku udzielono już ponad 7 000 konsultacji.

Od 17 do 20 kwietnia w godzinach 10.00-20.30, na specjalnie przygotowanym podium ustawionym w centrum Magnolia Park w strefie Placu Niebiańskiego, zaproszeni eksperci reprezentujący takie marki jak Clinique, EstĂŠe Lauder, John Frieda, Shiseido oraz Dior, będą indywidualnie doradzać klientkom jak pielęgnować twarz tak, aby wyglądać pięknie i zdrowo każdego dnia. Podpowiedzą także jak wykonać makijaż na każdą okazję oraz odkryją tajniki prawidłowej pielęgnacji włosów. Dla każdej klientki, która skorzysta z konsultacji, został przygotowany atrakcyjny upominek ” niespodzianka. Aby umówić się na konsultację do Salonu Ekspertów Sephora wystarczy zadzwonić na infolinię: 801 801 400 lub pod numer (12) 682 84 94 i wybrać dogodny dla siebie termin oraz godzinę.

– W Polsce rynek kosmetyków luksusowych jest dopiero w początkowej fazie rozwoju i ma jeszcze duży potencjał wzrostu. Uważamy, że najlepszym sposobem na rozwój jest poszerzanie wiedzy klientów na temat nowoczesnej kosmetologii i benefitów, jakie ze soba niesie. Salony Ekspertów Sephora, które organizujemy w największych miastach Polski pomagają nam w osiągnięciu tego celu ” to spotkania z najlepszymi ekspertami światowych marek z różnych dziedzin cieszące się ogromną popularnością wśród klientek, które bardzo cenią sobie profesjonalne, indywidualne konsultacje. Mam nadzieję, że podobnie będzie we Wrocławiu, gdzie przez 4 dni eksperci będą do dyspozycji wszystkich tych, którzy zapiszą się na bezpłatne konsultacje. Serdecznie zapraszam do Magnolia Park od czwartku do niedzieli do Salonu Ekspertów Sephora, – ” powiedziała Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor ds. marketingu, Sephora Polska.

Salony Ekspertów Sephora odbyły się w 2011 roku w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. W tym roku, z fachowych porad ekspertów mogły skorzystać już mieszkanki Warszawy, Gdyni i Lublina. Kolejne spotkania odbędą się w Szczecinie, Krakowie, Poznaniu, i ponownie w Warszawie.

Sephora to lider rynku kosmetyków luksusowych oraz najbardziej innowacyjna sieć perfumerii w Polsce. Firma powstała w 1970 roku we Francji, a od 13 lat jest obecna na polskim rynku. W tym czasie zaistniała na stałe w świadomości Polaków jako miejsce niezwykle inspirujące i oddziałujące na zmysły. Sephora jest częścią koncernu MoĂŤt Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej
w sektorze dóbr luksusowych. Obecnie Sephora posiada ponad 1 600 perfumerii na świecie, w tym
89 perfumerii w Polsce.

W Polsce Sephora posiada około 50% udział w rynku perfumeryjnym, co daje jej pierwsze miejsce w tym segmencie (badania ACNielsen). Firma od początku swojej obecności na polskim rynku konsekwentnie się rozwija i inwestuje w najlepsze lokalizacje swoich perfumerii w wiodących centrach handlowych
w największych miastach. W rankingach centrów handlowych Sephora plasuje się w grupie salonów sprzedaży o największych obrotach.

Sephora oferuje swoim klientom innowacyjny model sprzedaży kosmetyków. Jest pierwszą na świecie perfumerią, która dzięki wyjątkowej aranżacji wnętrz, pozwoliła konsumentom na nieograniczony dostęp do produktów. Każdy sklep został zaprojektowany jako interaktywna przestrzeń, w której klienci mogą nie tylko korzystać ze swobody poznawania kosmetyków, ale także z profesjonalnych porad ekspertów. Sieć oferuje tylko najlepsze i najbardziej innowacyjne marki, dostosowując swoją ofertę do oczekiwań klientów. Według badań GfK Polonia (czerwiec 2010 r.), Sephora posiada największą świadomość marki perfumeryjnej wśród kobiet w Polsce i uznawana jest za najlepszy salon perfumeryjny kreujący trendy. Respondenci określili Sephora jako perfumerię najbardziej dynamiczną, nowoczesną, interesującą i kreatywną, a także łamiącą konwenanse.

Wyrazem uznania dla siły marki Sephora jest także przyznanie jej w 2012 r. prestiżowego wyróżnienia Superbrands, a kolejnym cennym wyróżnieniem dla osiągnięć firmy w branży detalicznej jest nagroda CEE Retail Real Estate Award dla sklepu specjalistycznego o powierzchni powyżej 100 m2.

Sephora to także wyjątkowi ludzie. Doświadczeni, stale podnoszący swoje kwalifikacje, otwarci na potrzeby klientów i inspirujący ich. Jako ekspert w dziedzinie makijażu oraz firma pilnie śledząca zmiany
w zachowaniu klientów, Sephora stworzyła i prowadzi pierwszy profesjonalny videoblog – Make up
w wielkim mieście – dostępny pod adresem http://blogmakijaz.pl/, który nie tylko prezentuje najnowsze trendy w makijażu i profesjonalne kosmetyki, ale uczy, jak je zastosować w praktyce. To właśnie wyjątkowi ludzie pozwalają Sephora zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi, czego dowodem są przyznane firmie w 2011 roku przez konsumentów dwa niezwykle cenne wyróżnienia: Godło – Jakość Obsługi – oraz – Laur Klienta – . W ogólnopolskiej edycji plebiscytu Laur Klienta w kategorii perfumerie sieciowe marka Sephora zdobyła I miejsce, uzyskując 48% głosów dla najlepszej i najchętniej polecanej sieci perfumeryjnej.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na www.sephora.pl


Sephora Polska sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa. Tel. (48) 22 319 52 00, Fax: (48) 22 319 52 02 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Numer KRS: 0000030761. Wysokość kapitału zakładowego 50 000 000 PLN. NIP 676-199-27-51.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy