Hobby

Rozpoczął się finał Coke Live Fresh Noise 2008

Rozpoczął się finał Coke Live Fresh Noise 2008 – konkursu Coca-Cola dla młodych muzyków. Do 29 maja na stronie Coke.pl można głosować na jednego z

Rozpoczął się finał Coke Live Fresh Noise 2008 – konkursu Coca-Cola dla młodych muzyków. Do 29 maja na stronie Coke.pl można głosować na jednego z pięciu finalistów programu, wyłonionych spośród uczestników kwietniowych warsztatów Coke Live Fresh Noise w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Zwycięzca wystąpi na tegorocznej odsłonie Coke Live Music Festival w Krakowie oraz otrzyma profesjonalny sprzęt muzyczny.

Coke Live Fresh Noise to program muzyczny skierowany do młodych muzyków rozpoczynających swoją karierę w branży muzycznej, wykonujących dj sety, hip-hop, muzykę klubową, pop, r’n’b oraz rock. Spośród prawie 600 zarejestrowanych uczestników konkursu do finału dostało się pięciu wykonawców: Apple Tree, Algorithm, My-Key, Ashley oraz Dav Intergalactic. Na stronie Coke.pl można zapoznać się z ich twórczością, a do 29 maja głosować na swojego faworyta. Zwycięzca otrzyma profesjonalny sprzęt muzyczny i wystąpi m.in. u boku Timbalanda na Coke Live Music Festival w Krakowie w sierpniu tego roku. Nazwisko laureata zostanie ogłoszone 2 czerwca.

Program Coke Live Fresh Noise stwarza młodym wykonawcom muzyki możliwości poszerzania swoich horyzontów i pasji, a także profesjonalnego warsztatu. W tym celu do konkursu zaangażowano uznanych polskich muzyków i producentów. Pięciu finalistów zostało wybranych spośród wykonawców zakwalifikowanych do udziału warsztatach Coke Live Fresh Noise 2008, które odbyły się w kwietniu w profesjonalnych studiach muzycznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Warsztaty prowadzili członkowie jury konkursu: O.S.T.R, jeden z najbardziej uznanych artystów hiphopowych w Polsce, Plan B, czyli Bartek Królik i Marek Piotrowski, autorzy sukcesu SiStars oraz Boogie Mafia, niezwykle popularny duet breakbeatowo”house’owy z Warszawy. Gośćmi specjalnymi warsztatów byli Piotr Banach, Leszek Biolik oraz Novika. Młodzi artyści mogli zobaczyć jak wygląda praca w profesjonalnym studiu, zapoznać się z najnowocześniejszym sprzętem muzycznym, oraz przede wszystkim wysłuchać porad doświadczonych wykonawców.

A to już wiesz?  Jak leczyć blizny u dzieci

W tym roku obywa się już druga edycja konkursu Coke Live Fresh Noise, który razem z Coke Live Music Festival stanowi element programu muzycznego firmy Coca-Cola pod hasłem “Muzyka po radosnej stronie życia.” Rekordowa liczba uczestników, wysoki poziom nadsyłanych materiałów oraz bardzo pozytywne przyjęcie warsztatów potwierdzają siłę naszego programu. W ciągu dwóch lat Coke Live Fresh Noise zdążył zbudować wśród młodych wykonawców silną i rozpoznawalną markę. Myślę, że doceniają oni przede wszystkim niepowtarzalną szansę zdobycia bezcennego doświadczenia, zarówno w studiu jak i na scenie. Coke Live Fresh Noise nie tylko pomaga im w dzieleniu się swoją pasją, ale także pozwala uczyć się u boku najlepszych. – – powiedział Wojtek Dubasiewicz, odpowiedzialny za program muzyczny Coca-Cola oraz członek jury konkursu.

http://media.edelman.pl/pr/99469/rozpoczal-sie-final-coke-live-fresh-noise-2008

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy