Lady Wiadomości branżowe

Przewodnik Humana na problemy wieku niemowlęcego

Cztery najczęstsze dolegliwości niemowlęce to kolka, biegunki, ulewanie i alergia na białko mleka krowiego. Poniżej praktyczny przewodnik Humana po unikalnych produktach łagodzących ich objawy.Mieszanki specjalistycznego przeznaczenia Humana

Cztery najczęstsze dolegliwości niemowlęce to kolka, biegunki, ulewanie i alergia na białko mleka krowiego. Poniżej praktyczny przewodnik Humana po unikalnych produktach łagodzących ich objawy.

Mieszanki specjalistycznego przeznaczenia Humana dostępne są w sprzedaży internetowej w e – sklepie Kidy.pl. Sklep gwarantuje szybką dostawę i stały dostęp do produktu.

Na kolkę – Humana AntiColic

Objawy kolki występują często i są bardzo uciążliwe. Można je złagodzić podając – mleko na kolkę” – Humana AntiColic. Produkt zawiera opatentowaną strukturę lipidów, która prowadzi do formowania się miękkich kupek. Redukuje sprzyjające kolkom wzdęcia i zaparcia.

W czasie biegunki Humana HN z prebiotykiem

Humana HN to idealny posiłek podczas biegunki u niemowląt. Wspiera normalizację stolca, skraca czas trwania biegunki, bólów brzucha, a prebiotyk w niej zawarty, pomaga odbudować florę jelitową. Ma przyjemny, bananowy smak.

Na ulewanie ” Humana AR

Nadmierny refluks żołądkowo ” przełykowy to kolejny problem zdrowotny niemowląt. Humana AR (Anty Refluks) to preparat do żywienia niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewania. Jest skuteczna, zawiera mączkę z ziaren chleba świętojańskiego zatrzymującą pokarm w żołądku.

Przy alergii na krowie mleko – Humana SL

Przy nietolerancji białek mleka krowiego lub nietolerancji laktozy, odpowiednim i smakującym dzieciom preparatem jest Humana SL. Mieszanka ta stworzona została na bazie wysokowartościowego białka sojowego, zapewnia pełnowartościową dietę.

– Na etapie wczesnego żywienia, niemowlęta często potrzebują specjalistycznej pomocy. Mieszanki specjalnego przeznaczenia Humana to dla rodziców wygoda i pewność, że zapewniają właściwie odżywianie, jednocześnie łagodząc uciążliwe dolegliwości.” ” mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Więcej informacji na stronie Humana.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

A to już wiesz?  Polska potrzebuje zmiany!

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy