Lady Wiadomości branżowe

Przebój wśród kaszek dla niemowląt

Humana Kaszka mleczna z wiśniami i bananami to prawdziwy hit. Dwa lata temu wybrana przez rodziców „Twojego Maluszka” za najsmaczniejszą kaszkę, ciągle utrzymuje status najlepiej sprzedającego się produktu. Kaszki mleczne

Humana Kaszka mleczna z wiśniami i bananami to prawdziwy hit. Dwa lata temu wybrana przez rodziców „Twojego Maluszka” za najsmaczniejszą kaszkę, ciągle utrzymuje status najlepiej sprzedającego się produktu.

Kaszki mleczne Humana cieszą się dużym powodzeniem. To produkty, które zawierają wysokowartościowe białko mleka, lekkostrawne tłuszcze roślinne oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Różnorodne smaki sprawiają, że maluszki jedzą je bardzo chętnie.

Co jeszcze sprawia, że rodzice chętnie wybierają kaszki dla niemowląt Humana? Mają one wiele zalet: dostarczają cennych składników jak witaminę D, żelazo i wapń, są łatwe w przygotowaniu, a ich skład jest zgodny z najnowszymi zaleceniami pediatrów w tym Komitetu Naukowego ds. Żywności Unii Europejskiej.

Ulubione danie niemowląt

Wśród ulubionych rodzajów kaszek dla niemowląt prym wiedzie Humana Kaszka mleczna z wiśniami i bananami, którą można podawać dzieciom po 6. miesiącu życia. Ma ona przyjemny smak i niepowtarzalny aromat dzięki bananom i dojrzałym wiśniom. Kaszka ta zdobyła uznanie rodziców wyrażone nagrodą „Ulubiony Produkt 2009” miesięcznika Twój Maluszek. To konkurs, w trakcie którego czytelnicy oceniali szesnaście najróżniejszych kategorii związanych z najmłodszymi.

– „Asortyment kaszek dla niemowląt Humana jest bardzo duży i ciągle wprowadzamy nowości np. Humana Kaszka mleczna z herbatnikiem, czy też Humana Kaszka mleczna z grysikiem. Wśród naszych produktów jest aż pięć rodzajów kaszek, które można podawać niemowlętom już po 4. miesiącu życia. Wśród nich dużym powodzeniem cieszy się Humana Kaszka mleczna z wanilią bourbon. Natomiast w gamie kaszek dla niemowląt po 6. miesiącu życia najbardziej znana i lubiana jest właśnie Humana kaszka mleczna z wiśniami i bananami.” – mówi Monika Gąska, Brand Manager Humana.

Super promocje w Kidy.pl

„Obie te kaszki są najczęściej wybierane przez rodziców, robiących zakupy w internetowym sklepie dla niemowląt Kidy.pl, co świadczy tylko o jednym: bardzo smakują maluszkom. Obecnie w Kidy.pl można je kupić w promocyjnych cenach, np. Kaszka mleczka z wiśniami i bananami dostępna jest w super cenie – 4,95 zł! – dodaje Agata Chmielewska, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej Kidy.pl. „ Warto też dodać, że kaszki dla niemowląt Humana są bardzo sycące. Dlatego też idealnie nadają się na posiłek przed dłuższym spacerem lub podróżą”- mówi Agata Chmielewska.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem takie jak butelki, kubeczki, smoczki. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy