Wiadomości branżowe

PregnaPLUS ” koniec problemów z połykaniem witamin w ciąży

Wiele przyszłych mam nie może połknąć kapsułek z witaminami. Nic dziwnego, skoro popularne preparaty mają zwykle ponad dwa cm długości!

10,5 mm ” tyle wynosi długość najmniejszej kapsułki z witaminami dla kobiet w ciąży. PregnaPLUS jest dwa razy mniejszy od pozostałych preparatów i  wykazuje doskonałą tolerancję przyjmowania przez pacjentki.

Witaminy dla kobiet w ciąży

Dodatkowym utrudnieniem w połykaniu są mdłości i wymioty w pierwszym trymestrze. Sprawiają one, że część kobiet w ogóle rezygnuje z suplementacji. Inne sposoby stosowane przez przyszłe mamy to rozdrabnianie, rozpuszczanie lub ssanie witamin. Warto przy tym pamiętać, że niektóre preparaty zawierają informację, że nie jest to wskazane.

PregnaPlus witaminy łatwe do połknięcia

Witaminy PregnaPLUS są już dobrze znane mamom, które szukają przyjaznej suplementacji. ” – To najmniejsza kapsułka wśród preparatów witaminowych dla ciężarnych na rynku, która jednocześnie daje pewność stosowania się do zaleceń lekarza. Zawiera jedynie składniki o udowodnionym działaniu na prawidłowy rozwój ciąży: kwas foliowy, witamina D3, jod, DHA, żelazo.” ” mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

PregnaPLUS to odpowiedzialna suplementacja dla kobiet w ciąży, zapewniająca dawkowanie według najnowszych rekomendacji oraz wysoką tolerancję stosowania.

Preparaty z linii Pregna dostępne są w aptekach oraz w sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl, Kidy.pl. Sklepy oferują szybki dostęp do produktu.

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią ” PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy