Lady Wiadomości branżowe

Praca w zgodzie z rodziną – nowe podejście do incentive travel

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort opracował wyjątkową i nowatorską ofertę dla ludzi biznesu, którzy przez nadmiar obowiązków zawodowych zaniedbują relacje z rodziną. Spółka BFC, specjalizująca się w organizowaniu wyjazdów klubowych

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort opracował wyjątkową i nowatorską ofertę dla ludzi biznesu, którzy przez nadmiar obowiązków zawodowych zaniedbują relacje z rodziną.

Spółka BFC, specjalizująca się w organizowaniu wyjazdów klubowych dla klientów indywidualnych oraz firm, rozszerzy ofertę o rozwiązania z obszaru incentive travel połączone z integracją rodzinną. Najnowsza inwestycja spółki, hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort, stworzy do tego odpowiednie warunki.

Zauważyliśmy, że w Polsce zaczyna kształtować się trend, obecny już na Zachodzie, polegający na łączeniu wyjazdów firmowych z integracją rodzinną. Jest to według nas ważna informacja dla korporacji, chcących wynagrodzić swoich pracowników lub kluczowych klientów ekskluzywnym wyjazdem. Często potrzeba spędzenia dobrze zorganizowanego czasu z dziećmi jest silniejsza od wszystkich atrakcji oferowanych podczas imprezy  ” mówi Łukasz Adamowicz, Dyrektor Działu Incentive BFC.

Przy tworzeniu koncepcji hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort wykorzystano 20-letnie doświadczenie spółki BFC w organizacji wyjazdów dla rodzin i firm. Dlatego zarówno wybór lokalizacji kompleksu, jak i zagospodarowanie terenu miały na celu stworzenie odpowiednich warunków do udanego wypoczynku. Wyróżnikiem hotelu jest także zespół specjalistów z zakresu sportu, zdrowia, urody, diety oraz aktywności dla dzieci. To właśnie pod ich okiem będą realizowane programy dedykowane dorosłym oraz najmłodszym, a także integrujące części wspólne.

Ideą hotelu jest powrót do natury oraz promowanie aktywnego trybu życia. Odchodząc od utartych schematów BoniFaCio SPA & Sport Resort zaproponuje m.in. organizację warsztatów i szkoleń w sali konferencyjnej, a następnie przeniesienie ich w plener. 10 hektarowa polana, na której usytuowany jest obiekt, a także okalające ją lasy dają olbrzymie możliwości organizacji zajęć teambuildingowych. Pod okiem animatorów hotelu uczestnicy warsztatów będą mogli nie tylko wzmacniać swoją tężyznę fizyczną, ale także zdobywać wiedzę i umiejętności z zakresu polepszenia komunikacji w zespole, zarządzania procesami czy rozwiązywania problemów.

W czasie gdy dorośli będą pochłonięci szkoleniami, najmłodsi nie będą narzekali na nudę. Z myślą o nich opracowany został specjalny program animacyjny, tożsamy z ideą hotelu, zakładający aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zajęcia sportowe, uzupełnione o elementy edukacyjne, będą prowadzone w małych grupach zarówno na terenie ośrodka, jak i w bezpośredniej okolicy. Będziemy dostosowywać je odpowiednio do pory roku, tak aby nasi mali goście nigdy się nie nudzili ” mówi Tomasz Roszkiewicz, ekspert z zakresu animacji i zabaw interaktywnych dla dzieci.

W wybranych przez siebie godzinach rodzice będą mogli dołączyć do swoich pociech i wspólnie korzystać z infrastruktury hotelowej lub uroków okalającej ośrodek przyrody. Bliskość rzeki Wkry daje możliwość wybrania się na kajaki. Z kolei duża powierzchnia rekreacyjna wokół hotelu umożliwi organizację wycieczek rowerowych, jazd offroad, lotów szybowcem lub balonem, rejsów skuterami wodnymi i łodziami hybrydowymi, a także grę w mało znane jeszcze w Polsce dyscypliny sportowe, takie jak krykiet czy football amerykański.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy