Lady Wiadomości branżowe

Plastry na komary dla dzieci

Jak ochronić niemowlę lub małe dziecko przed komarami? Nowatorskim pomysłem są plastry odstraszające komary Mosbito, które można przykleić na ubranie, wózek, a nawet łóżeczko dziecka.Ugryzienie komara nie jest zwykle

Jak ochronić niemowlę lub małe dziecko przed komarami? Nowatorskim pomysłem są plastry odstraszające komary Mosbito, które można przykleić na ubranie, wózek, a nawet łóżeczko dziecka.

Ugryzienie komara nie jest zwykle groźne dla maluszka, powoduje jednak uciążliwy dyskomfort. Zaczerwieniony bąbelek, obrzęk, a u bardziej wrażliwych dzieci zapalny odczyn skóry, to najczęstsze konsekwencje. Pogryzienia przez komary należy jednak unikać, gdyż silny świąd i opuchlizna mogą wiązać się z ryzykiem wtórnego zakażenia ranki z powodu drapania.

Na komary dla niemowląt

Praktyczna ochrona przed komarami dla dzieci to plastry odstraszające komary Mosbito. Są one nasączone olejkiem lawendowym, którego zapachu nie znoszą gryzące owady. – „Aby chronić dzieci polecam plastry na komary Mosbito. Zapewniają ochronę przy użyciu samych naturalnych składników aktywnych, bez konieczności ciągłego spryskiwania skóry. To bardzo wygodna forma ochrony, chętnie wybierana przez rodziców małych dzieci.” – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Zapachy, których nie znoszą komary

Plastry odstraszające komary Mosbito najlepiej przykleić w pobliżu odsłoniętych części ciała dziecka. Dodatkową korzyścią jest miły, przyjemny dla otoczenia zapach.

Komfort podczas spacerów zapewnią również bezpieczne plastry zapachowe z gamy Mosbito Natura. Zawierają one olejek Citronella oraz olejek eukaliptusowy.

Produkty z gamy Mosbito, w tym Mosbito Żel łagodzący po ugryzieniu komarów oraz linia Mosbito Natura dostępne są w sklepach internetowych kidy.pl, drogeriazdrowie.pl.

Więcej: Mosbito.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.bezpiecznywozek.pl www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

A to już wiesz?  Czy seks po porodzie może być udany?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy