Ciało Kosmetyki

Perfumy Federico Mahora

Firma Federico Mahora podpisała umowę z laboratorium kosmetycznym w Monachium – Drom , która produkuje koncentraty markowych perfum. Na świecie są tylko 3 takie laboratoria,

Firma Federico Mahora podpisała umowę z laboratorium kosmetycznym w Monachium – Drom , która produkuje koncentraty markowych perfum. Na świecie są tylko 3 takie laboratoria, z czego to jest największe i zaopatruje największych kreatorów perfum.

Okazuje się, że koszt wyprodukowania takich perfum, to nie więcej niż 2-3 EUR. Reszta to koszt projektowanych butelek, reklamy zapachu, pośredników itp. Federico Mahora zakupuje takie koncentraty i później rozlewa do swoich buteleczek i pakuje w kartoniki.

Perfumy Federico Mahora

Nie są to więc podróbki, tylko markowe perfumy w nieoryginalnych opakowaniach. Jedyna różnica między perfumami sprzedawanymi u nas, a tymi w renomowanych perfumeriach, to oprócz opakowania, nazwa. Zgodnie z umową pomiędzy firmami, Federico Mahora używa nazw: – zapach stworzyliśmy dla Ciebie zainspirowani zapachem np. (…) – . Firma działa już w 12 krajach, a od niedawna rozwija się w Polsce. Cena perfum dla klienta to 30,00 zł. Pojemność: damskie – 30 ml, męskie – 50ml. Zapachy luksusowe damskie – 50ml, męskie – 100ml; cena: 49 zł. Są też feromony, a więc perfumy marki FM z dodatkiem specjalnych chemicznych substancji zwanych feromonami, dzięki którym temperatura uczuć między kobietą a mężczyzną znacznie wzrasta, poprawiają się również kontakty zawodowe, a życie staje się ogólnie łatwiejsze… (tylko 35,00zł). Firma proponuje tez żele pod prysznic, antyperspiranty, dezodoranty, balsamy do ciała, wody po goleniu, czy też pianki do golenia. Wszystko w markowych zapachach. Oferta firmy to równo 120 zapachów największych kreatorów: Dior, Gucci, Armanii, Chanel itp., a także inspiracje własne FM Group. Istnieje również dziecięca linia produktów FM ” za perfumy (pojemność: 20 ml) zapłacisz jedyne 18 zł. Są to zapachy naprawdę trwałe, i oczywiście pięknie pachnące. Nie ma możliwości, aby ludzie, wśród których będziesz przebywać, nie poczuli tychże cudnych nut zapachowych. Cena jest naprawdę imponująca, biorąc pod uwagę fakt, iż za te same zapachy, tyle, że w prawdziwych opakowaniach i pod oryginalną nazwą zapłacisz jakieś 10 razy tyle. I co ważne ” wszystko jest jak najbardziej legalne, ponieważ firmy mają podpisaną umowę (mowa o tym powyżej). Więc po co się dłużej zastanawiać? A może brakuje Tobie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nie kupuj ubrań ani biżuterii, która może pozostać już na zawsze w szafie albo w szufladzie, lecz perfumom nie oprze się nikt ” ani kobieta, ani mężczyzna, bo tylko one sprawiają, że czujemy się naprawdę atrakcyjni. Człowiek, który pięknie pachnie, nie musi się siebie wstydzić, jest po prostu dużo szczęśliwszy!
Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy