Bielizna

pastele z koronek i satyny

Informacja prasowa, Warszawa, 04 lutego 2013r. Słodka intymność… z koronek i satyny Miłośnicy pysznych makaroników, delikatnych ciasteczek czy kremowych serników zastanawiają się pewnie jak sprawić,

Informacja prasowa,

Warszawa, 04 lutego 2013r.

Słodka intymność… z koronek i satyny

Miłośnicy pysznych makaroników, delikatnych ciasteczek czy kremowych serników zastanawiają się pewnie jak sprawić, by słodkości te były z nimi jeszcze bliżej i na co dzień? Nie chodzi tutaj o kaloryczne bezy czy czekoladowy mus, ale o coś jeszcze bardziej pociągającego. Symfonia pastelowych barw w wiosennej kolekcji Intimissimi na rok 2013 to zapowiedź tej słodkości. Marka Intimissimi na nadchodzącą wiosnę proponuje urokliwą bieliznę wykonaną z najbardziej kobiecych i delikatnych tkanin w ujmujących, subtelnych kolorach.

Słowo – pastele – pojawiło się we Francji już w 1600 roku na dworze Marii Antoniny, najbardziej stylowej królowej swoich czasów, znanej ze wspaniałego gustu i zamiłowaniu do piękna. Krawcowe przygotowywały dla niej suknie w kolorach świeżych kwiatów niczym z ogrodu wersalskiego. Jeśli dziś pragniesz wyglądać jak Venus wynurzająca się ze spienionego morza, postaw na eteryczne koronki, delikatnie cieniowane z odrobiną opalizującej masy perłowej.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy