Wiadomości branżowe

Nowy punkt stacjonarny oferujący niezapomniane emocje

Prezentmarzen.pl to działający na rynku od 2009 serwis internetowy, który właśnie otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny w Poznaniu. W Galerii Handlowej City Center dostępnych jest w sprzedaży bezpośredniej ponad sto voucherów w formie oryginalnych prezentów. Serwis rozwija się bardzo dynamicznie, swój pierwszy stacjonarny punkt otworzył w Poznaniu, ze względu na

Prezentmarzen.pl to działający na rynku od 2009 serwis internetowy, który właśnie otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny w Poznaniu. W Galerii Handlowej City Center dostępnych jest w sprzedaży bezpośredniej ponad sto voucherów w formie oryginalnych prezentów.

Serwis rozwija się bardzo dynamicznie, swój pierwszy stacjonarny punkt otworzył w Poznaniu, ze względu na strategię marki. Rozpoznawalne fioletowo ” białe stoisko zostało zaprojektowane w nowoczesnej stylizacji, zgodnej z koncepcją wizualizacji brandu. Prezentmarzen.pl w swoim punkcie oferuje setki niezapomnianych emocji, które można zrealizować nie tylko w Poznaniu, ale także na terenie całej Polski. Dostępne są również karty podarunkowe oraz tzw. – Boxy – ” oferujące od 21 do 24 propozycji, aby osoba obdarowywana mogła wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada.

Niewątpliwym atutem zakupu stacjonarnego jest możliwość skorzystania z profesjonalnej porady wyspecjalizowanych konsultantów, którzy na stoisku pomagają dobrać odpowiedni podarunek dopasowany do wieku, zainteresowań czy marzeń odbiorcy. Dodatkowo każdy z voucherów i kart podarunkowych może zostać zapakowany w oryginalne pudełko prezentowe.

Podążając za najnowszymi trendami chcieliśmy wyjść naprzeciw Klientom i dostosować możliwość zakupu niezapomnianych emocji w zależności od preferencji. Internet zapewnia dużą wygodę w realizacji, można kupić podarunek nie wychodząc z domu, jednak słuchając rad Klientów zauważyliśmy, iż istnieje również potrzeba punktu bezpośredniego – ” mówi Kornel Piesio, PR Manager marki prezentmarzen.pl

– Podaruj emocje w prezencie – to motto marki prezentmarzen.pl, która w swojej ofercie posiada zarówno niestandardowe propozycje jak lot prawdziwym samolotem myśliwskim MIG ” 15 Fagot, który osiąga prędkość nawet do 1100km/h jak i bardziej klasyczne prezenty jak np. pakiety SPA, dostosowane do potrzeb indywidualnego Klienta.

Ĺšródło Inni Klienci. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy