Lady Wiadomości branżowe

Nowości Humana z kaszą gryczaną

Teaser

Od kiedy można podawać dzieciom kaszę gryczaną? Już niemowlęta po 4. miesiącu życia mogą spróbować oryginalnych kaszek mleczno-gryczanych oraz bezmlecznej kaszki gryczanej Humana. Są lekkostrawne, odżywcze i nie zawierają glutenu.

U niemowląt po 4. miesiącu życia, stopniowo, zamiast mlecznych posiłków można wprowadzić  kaszkę, początkowo np. na drugie śniadanie. Ponieważ wielu rodziców waha się przed wprowadzeniem kaszek zbożowych, z obawy czy nie będą zbyt ciężkostrawne lub uczulające, dobrym i bezpiecznym wyborem będą kaszki Humana na bazie kaszy gryczanej.

Kasza gryczana dla niemowląt

Kasza gryczana to jedna z najzdrowszych kasz. Jest naturalnym źródłem białka, zawiera witaminy B1 i PP, wapń, żelazo, fosfor, potas i magnez oraz błonnik. Dietetycy przekonują, że warto podawać niemowlętom kaszki na bazie kaszy gryczanej, aby sprostać rosnącym potrzebom energetycznym oraz zaszczepić u maluchów zdrowe nawyki żywieniowe.

Wśród zimowych nowości Humana rodzice znajdą aż trzy kaszki na bazie odżywczej kaszy gryczanej. Kaszka mleczno ” gryczana z jabłkiem oraz kaszka mleczno ” gryczana z gruszką jest odpowiednia jako samodzielny posiłek zarówno dla małych dzieci jak i niemowląt, które jeszcze nie powinny spożywać produktów z glutenem.

Rozszerzenie diety niemowląt z kaszkami Humana

Dla niemowląt na diecie hipoalergicznej i bezmlecznej dostępna jest kaszka bezmleczna Humana HA/SL gryczana. Ten rodzaj kaszki również wprowadzi różnorodność w diecie dzieci zagrożonych alergią pokarmową i nietolerancją laktozy.

– Kaszki mleczno ” gryczane Humana o owocowych smakach oraz kaszka bezmleczna HA/SL gryczana to świetny pomysł na urozmaicenie diety niemowląt po 4. miesiąca życia, ze względu na nowy, ciekawy smak i lekkostrawność.” ” mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Kaszki mleczno-gryczane Humana oraz kaszka bezmleczna Humana HA/SL gryczana dostępne są w sprzedaży internetowej na Kidy.pl. Sklep oferuje stały i szybki dostęp do produktów Humana.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

< 235013" >

Ĺšródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #jej   #nie