Lady Wiadomości branżowe

Nowa technika skracania bólu porodowego – żel położniczy Natalis

Główną obawą związaną z porodem jest ból ” boi się go co druga przyszła mama. Naturalną i rekomendowaną przez specjalistów techniką skracania bólu podczas porodu jest unikalny na polskim rynku żel położniczy Natalis.

Położne coraz częściej uświadamiają kobietom, że ból i strach związany z porodem można ograniczyć dzięki różnym technikom. Potrzebne jest to zwłaszcza w drugiej fazie porodu, gdy niemowlę przesuwa się przez kanał rodny. Ból jest wtedy bardzo intensywny. Wiąże się z silnymi skurczami i rozciąganiem się szyjki macicy. U kobiet, które rodzą pierwszy raz, ten etap porodu trwa ok. 2 godziny.

Żel ułatwiający poród

Polskie Towarzystwo Położnych rekomenduje żel położniczy Natalis, który został opracowany w Szwajcarii. Żel jest aplikowany przez położną w początkowym etapie porodu. Tworzy warstwę poślizgową, zmniejszając tarcie płodu o ściany kanału rodnego.

– Żel położniczy zmniejsza siły tarcia o ok. 1/3. Tym samym minimalizuje ból i ryzyko uszkodzenia krocza. Chroni więc dziecko oraz narządy rodne matki.” ” mówi Leszek Nowicki z PiękneNarodziny.pl

Naturalny skład żelu Natalis

Żel Natalis jest bezzapachowy, bezbarwny i zawiera wyłącznie składniki naturalne. Polecany jest dla pierworódek oraz kobiet, które rodzą po raz kolejny. Można go stosować w stanach po cesarskim cięciu, w przypadku porodów w wodzie, porodu przedwczesnego.

Żel położniczy Natalis dostępny jest w szkołach rodzenia, szpitalach, gabinetach ginekologicznych, u dystrybutora oraz w sprzedaży internetowej www.drogeriazdrowie.pl

Czytaj więcej na www.polkaintymnie.pl

*** 

DrogeriaZdrowie.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge. Internetowa drogeria zapewnia bogatą ofertę znanych i cenionych marek, wygodne zakupy i szybką dostawę. W przystępnych cenach oferowane są produkty najwyższej jakości takie jak kosmetyki, suplementy diety, wyroby medyczne czy zdrowa odzież.

Więcej informacji : www.drogeriazdrowie.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy