fashion

niezbędne i oryginalne składane baleriny

Wygodne, sprytne … i dlatego niezbędne. Oryginalne składane baleriny. Drobiazg, który przyda się wszędzie: w biurze, w czasie podróży, po całym dniu na obcasach …

Wygodne, sprytne … i dlatego niezbędne. Oryginalne składane baleriny. Drobiazg, który przyda się wszędzie: w biurze, w czasie podróży, po całym dniu na obcasach … wystarczy wyjąć z torebki elegancki czarny woreczek i cieszyć się komfortem oraz efektownym wyglądem.

BATTERFLY TWISTS to nie tylko praktyczność, ale też najmodniejsze elementy i kolory sezonu. Od klasycznego modelu w czerni po śmietankową satynę z seksowna koronką lub – chic rock – czyli efekt, który zapewniają złote ćwieki.

Zalety:

• klasyczny kształt

• miękka cholewka ze sztucznej skóry

• wkładka odprowadzająca wilgoć

• super wygodne poduszki pod piętą

• opatentowana, składana, anty-poślizgowa podeszwa

• mały elegancki woreczek, dzięki czemu można swoje BUTTERFLY TWIST dyskretnie schować do każdej torebki lub po prostu do kieszeni.

BUTTERFLY TWISTS można kupić (od 8 marca) w internetowym sklepie front-rows.com, cena od 99 zł do 129 zł.

front-ROWS.com to modowy sklep internetowy. Skierowany jest do kobiet ceniących wysoką jakość, indywidualny styl oraz prekursorskie, innowacyjne rozwiązania w modzie. Na stronie front-ROWS.com osoby zainteresowane nowościami znajdą nieobecne do tej pory na polskim rynku luksusowe marki z całego świata. front-ROWS.com to nowe przedsięwzięcie, które kobiety pokochały za propozycje stylizacyjne i edukację w dziedzinie mody.

A to już wiesz?  Ruszaj się modnie!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy