Lady Wiadomości branżowe

Na problemy żywieniowe niemowląt

Jakie niemowlęce dolegliwości spędzają rodzicom sen z powiek? Głównie te związane z delikatnym lub słabo rozwiniętym układem pokarmowym: ulewanie, alergia pokarmowa, biegunki. Na te kłopoty warto poszukać odpowiedniego mleka

Jakie niemowlęce dolegliwości spędzają rodzicom sen z powiek? Głównie te związane z delikatnym lub słabo rozwiniętym układem pokarmowym: ulewanie, alergia pokarmowa, biegunki.

Na te kłopoty warto poszukać odpowiedniego mleka modyfikowanego. Mieszanki specjalnego przeznaczenia Humana to mleka dla niemowląt, które zostały starannie opracowane przez ekspertów w dziedzinie żywienia. Ich stosowanie sprzyja poprawie zdrowia dziecka. Niestety dolegliwości wrażliwego układu pokarmowego są częstym kłopotem w pierwszym roku życia.

Ulewanie u niemowląt, skaza białkowa u niemowląt

Humana AR to mleko antyrefluksowe stworzone  z myślą o niemowlętach z podwyższoną tendencją do ulewania. Po zjedzeniu mleko gęstnieje w żołądku maluszka, co pomaga utrzymywać zjedzoną treść i zapobiega cofaniu się jej do przełyku. Natomiast mleka dla niemowląt oznaczonego skrótem SL (sine lacte – bez mleka) powinni poszukać rodzice niemowląt ze stwierdzoną alergią pokarmową – nietolerancją białek mleka krowiego  i / lub laktozy. Humana SL to mleko sojowe dla niemowląt na bazie wysokowartościowego białka sojowego.

Profilaktyka alergii u niemowląt

Wśród produktów Humana dostępna jest również seria mleka modyfikowanego dla dzieci w  ryzyku wystąpienia chorób alergicznych – Humana HA Premium. Są to produkty do żywienia początkowego jak i następnego.

– „Każdy rodzic oddałby wszystko, aby jego pociecha była zdrowa i uśmiechnięta. Niemowlęce dolegliwości przewodu pokarmowego sprawiają, że nie zawsze jest to możliwe. Jednak dzięki mieszankom specjalnego przeznaczenia Humana wiele z tych problemów można złagodzić.” – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Produkty Humana specjalnego przeznaczenia dostępne są w sklepie internetowym producenta www.kidy.pl

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy