Wiadomości branżowe

Mieszanki bakaliowe Sante ” świąteczne nowości

Wejście firmy Sante na rynek bakalii stało się faktem. Teraz przyszedł czas na nowości w tej kategorii. W ten sposób firma produkująca żywność funkcjonalną pragnie jeszcze bardziej zaznaczyć swoją pozycję na rynku bakalii. Efektem jest wprowadzenie do sprzedaży mieszanek bakaliowych: Studenckiej oraz Premium “” idealnych, pożywnych, energetycznych przekąsek dla każdego!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wkrótce na naszym stole pojawią się dania, otoczone aurą wspólnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością nie zabraknie domowych ciast, wypieków, których nie można sobie wyobrazić bez bakalii. Firma SANTE przygotowała niespodziankę z okazji zbliżających się Świąt i swoją ofertę poszerzyła najpierw o bakalie, by później poczęstować Nas wszystkich mieszankami bakaliowymi, które podobnie jak migdały, orzechy, rodzynki, śliwki i morele również zaskoczą swoją jakością oraz ceną.

 

Mieszankę Studencką tworzą rodzynki, orzechy włoskie i laskowe oraz migdały. To idealnie stworzona kompozycja dedykowana nie tylko dla studiującej młodzieży, ale każdemu konsumentowi ze względu na szereg walorów odżywczych. Mieszanka posiada wysoką zawartość witaminy E, witaminy K oraz minerałów: potasu, wapnia i fosforu. To również źródło tiaminy, niacyny, żelaza, cynku i magnezu. Całe to bogactwo jest naturalnym rezultatem doboru składników, tworzących Mieszankę Studencką Sante. Można ją zabrać ze sobą do szkoły, pracy, w podróże krótsze i dłuższe. To również idealny dodatek do deserów i ciast.

Cena netto dla detalu: 3,95 zł / 100 g

 

Mieszanka Premium to oryginalna receptura stworzona przez Sante, której sekret tkwi w dodaniu dwóch owoców, należących do prestiżowej kategorii – superfruits – . Podobnie jak Mieszanka Studencka składa się z rodzynek, orzechów włoskich i laskowych oraz migdałów. Urozmaiceniem Mieszanki są jagody goji i żurawina ” owoce szczególnie doceniane przez dietetyków i konsumentów ze względu na dużą dawkę witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Mieszanka Premium jest naturalnym źródłem tiaminy, potasu, fosforu, magnezu i żelaza, dodatkowo wyróżniając się wysoką zawartością witaminy E.  

Cena netto dla detalu: 3,95 zł / 100 g

 

 Wprowadzenie na rynek bakalii jest kolejnym krokiem firmy Sante w stronę rozszerzania oferty i wprowadzania nowych kategorii, z którymi firma wcześniej nie była kojarzona. W tym roku pojawiła się bogata linia herbat, którą tworzą herbaty liściaste zielone i czarne, funkcjonalne oraz owocowe. Na uwagę zasługuje również pojawienie się produktu unikalnego, jakiego nie było dotąd na rynku ” batonów GO ON dla osób aktywnych fizycznie. Teraz nadszedł moment wprowadzenia bakalii.

W ten sposób firma, produkująca żywność funkcjonalną udowadnia, że oprócz pożywnych produktów śniadaniowych, ma do zaoferowania swoim konsumentom również inne receptury, tworzone w zgodzie z niezmienną filozofią firmy, która od 21 lat dostarcza konsumentom zdrowie w jedzeniu.  

 

                                                                           ***

Sante znaczy zdrowie ” od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz jednym z liderów na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 150 pozycji produktowych, wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą ” w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, na Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł – Gazeli Biznesu – przyznawany w rankingu dziennika – Puls Biznesu – , wyróżnienie w plebiscycie – Złoty Paragon – , – HIT HANDLU – i – Laur Konsumenta – .

Ĺšródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy