Lady Wiadomości branżowe

MedBiz.pl ” miej wpływ na swoje leczenie w ramach NFZ

Problem zbyt długich kolejek do lekarzy oraz kuriozalnych dat umawianych wizyt w przychodniach,  gabinetach czy szpitalach to jeden z najbardziej palących problemów współczesnej Polski. Sposobem na to jest portal MedBiz.pl, którego celem jest szybsze leczenie na NFZ poprzez możliwość łatwego wyszukania najważniejszych danych o dostępności usług medycznych w Polsce. MedBiz.pl to nowatorska inicjatywa internetowa dedykowana wszystkim pacjentom w Polsce, która ułatwia wybór placówki medycznej z najkrótszym czasem oczekiwania na wizytę do lekarza w ramach NFZ. Korzystanie z MedBiz jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Kliknij, żeby sprawdzić długość kolejki do lekarza

MedBiz.pl to innowacyjna platforma informacji medycznej, która pokazuje długość kolejki do specjalisty. Czas oczekiwania do każdej placówki medycznej leczącej w ramach NFZ podany jest w liczbie dni oraz w postaci daty szacowanego najbliższego terminu wizyty. Dane te są na bieżąco aktualizowane. MedBiz to pierwszy system, który umożliwia szeroko pojęte korzystanie z zasobów NFZ. Za pomocą jednego kliknięcia, bez wychodzenia z domu, sprawdzimy jak długa kolejka jest w danej poradni i porównamy ją z kolejką w innym zakładzie opieki zdrowotnej w swoim mieście lub w sąsiedniej miejscowości. Różnica w oczekiwaniu czasami sięga nawet kilku miesięcy. Jak to działa? Wystarczy wybrać województwo oraz specjalizację placówki (na przykład: kardiologia, alergologia, nefrologia, okulistyka, onkologia) a otrzymamy listę wszystkich jednostek odpowiadających naszym kryteriom. A przy każdej placówce wyświetli się orientacyjny czas oczekiwania na wizytę.

Wszystkie dane o leczeniu na NFZ w jednym miejscu

Portal MedBiz.pl to również szereg innych, cennych informacji, takich jak dane na temat realizowanego kontraktu z NFZ, adres i telefon, mapki dojazdu, zakres usług i wykaz wykonywanych badań oraz godziny rejestracji czy lista dokumentów niezbędnych do rejestracji w danej placówce. Baza informacji medycznej MedBiz.pl posiada najbardziej przydatne dane na temat wszystkich przychodni, szpitali i gabinetów związanych umową z NFZ, na terenie całej Polski. MedBiz.pl to informacje, które istotnie wpływają na cały proces leczenia, a dotychczas trzeba było je mozolnie zbierać dzwoniąc, prosząc i pukając od drzwi do drzwi. Teraz są dostępne dla wszystkich w prosty i szybki sposób.

MedBiz.pl to inicjatywa, która znacznie ułatwia życie każdemu pacjentowi w Polsce. Sprawdź jak to działa!

< 239513" >

Ĺšródło MedBiz.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy