Wiadomości branżowe

Masło Orzechowe Sante jeszcze bardziej orzechowe…

Firma SANTE od lat sprzedaje z dużym powodzeniem produkowane pod własną marką masło orzechowe. Nowe pomysły i założenia, zaowocowały stworzeniem Masła Orzechowego z Kawałkami Orzechów, przy zachowaniu Masła Orzechowego, które nasi konsumenci już dobrze znają. Całość zmian została dopełniona nową szatą graficzną i kolorystyką, która mamy

Firma SANTE od lat sprzedaje z dużym powodzeniem produkowane pod własną marką masło orzechowe. Nowe pomysły i założenia, zaowocowały stworzeniem Masła Orzechowego z Kawałkami Orzechów, przy zachowaniu Masła Orzechowego, które nasi konsumenci już dobrze znają. Całość zmian została dopełniona nową szatą graficzną i kolorystyką, która mamy nadzieje wszystkim wielbicielom produktu przypadnie do gustu.

Masło Orzechowe to popularny produkt w kuchni amerykańskiej i holenderskiej. Z upływem czasu, produkt ten zawitał również do naszego rodzimego menu. W linii produktów firmy SANTE masło orzechowe obecne jest już od bardzo dawna. Stanowiąc dodatek do różnego rodzaju potraw oraz pieczywa jest ono coraz częściej wybierane przez konsumentów. Zastosowanie masła w kuchni zmienia się wraz z przypływem świeżych pomysłów. Na zmiany przyszedł również czas w składzie oraz w wizualnej stronie produktu.

W Maśle Orzechowym, które do tej pory obecne było na rynku firma SANTE wprowadza zmiany wizualne. Czerwono-zielona etykieta wyróżniać będzie się nowym wzorem. Decyzja o pozostaniu przy obecnej kolorystyce spowodowana była przywiązaniem naszych konsumentów to obowiązującego od lat opakowania. Jeśli chodzi o skład, Masło Orzechowe wciąż będzie składać się z 90% orzechów, stanowiąc źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych oraz białka.

Na sklepowych półkach oprócz odmienionego produktu pojawiła się również nowość – Masło Orzechowe z Kawałkami Orzechów. . Nowe Masło to coś dla smakoszy delikatnej masy orzechowej oraz samych orzechów.

Delikatna masa orzechowa wzbogacona kawałkami orzechów została zawarta w słoiczku, którego wzór graficzny odpowiada Masłu Orzechowemu. Inna jest za to kolorystyka ” czerwono – granatowa. Oprócz barw etykiety i zawartości kawałków orzechów arachidowych (81% orzechów arachidowych) masło oferuje konsumentom to, co już dobrze znają.

Lubimy, to co już dobrze znamy. Jeżeli zmiany, to tylko na lepsze. W myśl tych dwóch zasad firma SANTE podjęła decyzję o zmianie wizualnej Masło Orzechowego i wprowadzeniu nowego produktu z kawałkami orzechów, wierząc, że oba produkty będą cieszyć się popularnością wśród konsumentów.        

 

***

Sante znaczy zdrowie ” od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą ” w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł – Gazeli Biznesu – przyznawany w rankingu dziennika – Puls Biznesu – , wyróżnienie w plebiscycie – Złoty Paragon – , – HIT HANDLU – i – Laur Konsumenta – .

 

***

Ĺšródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy