Ciało Poradnik medyczny Uroda Zdrowie

Masaż kamieniami bazaltu

Co to takiego jest masaż kamieniami? Czy kamieniami można w ogóle masować? Okazuje się, że masaż kamieniami może być bardzo pomocny w wielu problemach zdrowotnych, oraz w codziennym stresie.

Masaż można np. wykonywać kamieniami bazaltu. Skąd biorą się te kamienie? Są one pochodzenia wulkanicznego, mają okrągły kształt i takie wielkości, że akurat mieszczą się doskonale w dłoni. To pozwala na łatwy masaż za ich pomocą. Ponadto, kamienie bazaltowe są gładkie, więc ich powierzchnia ułatwia poślizg na skórze.

asaż kamieniami bazaltu  Msaż kamieniami bazaltu  Maaż kamieniami bazaltu  Masż kamieniami bazaltu

Kamienie bazaltowe są znakomite z jeszcze jednego względu. Bardzo gromadzą ciepło i nie wypuszczają go tak szybko. Dlatego, bardzo polecany jest masaż kamieniami bazaltowymi ciepłymi, lub zimnymi.

Jeżeli masuje się ciepłymi lub zimnymi kamieniami bazaltowymi, można uzyskać efekt głębokiego relaksu. Skąd jednak wziąć kamienie z bazaltu? Te, które pozyskuje się do masażu są wybierane ze specjalnie selekcjonowanych obszarów o dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie. Takim miejscem są np. Hawaje czy Bali.
ika

hastagi na stronie:

#kamienie bazaltowe #masaĹź kamieniami bazaltowymi #kamienie bazaltowe do masaĹźu #kamienie bazaltowe najtaniej #kamienie bazaltowe do masaĹźu cena #masaĹź kamieniami film

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Uroda