Dom Hobby Moda Psychologia Uroda Zdrowie

Logiczne Feng Shui

Jedni uważają ją za jedną z najważniejszych wytycznych w każdej ważnej sprawie, inni za ogłupiające szamaństwo. Cokolwiek by nie myśleć o sztuce Feng Shui, kilka

Jedni uważają ją za jedną z najważniejszych wytycznych w każdej ważnej sprawie, inni za ogłupiające szamaństwo. Cokolwiek by nie myśleć o sztuce Feng Shui, kilka jej podstawowych zasad ma swoje zupełnie logiczne wytłumaczenie. Jak choćby te dotyczące porządku. Prastara chińska filozofia mówi: nie zaśmiecaj swojego mieszkania, nie przetrzymuj starych, niepotrzebnych gratów, połamanych sprzętów, ubrań, w których nie chodzisz, bo ” zgodnie z Feng Shui hamujesz w ten sposób energię i zagracasz swojego ducha przez co nie możesz się skupić.

ogiczne Feng Shui   Lgiczne Feng Shui   Loiczne Feng Shui   Logczne Feng Shui

Feng Shui mówi też, by nie tarasować sobie przejść, by w domu było dużo wolnej przestrzeni oraz by urządzać mieszkanie tak, byśmy czuli się tam jak u siebie. Nie wnikamy tutaj w szczegóły Feng Shui, ale tych kilka prostych zasad pozwala wierzyć, że dzwoneczki w oknie to nie wszystko, co Chiny mają nam do zaproponowania. Brzmi to bowiem sensownie i wiarygodnie, a faktycznie zauważyć można, że wiele osób, które mają problemy z zabraniem się za posprzątanie domu, mają problemy z zabraniem się za cokolwiek. Takim ludziom często zdarza się spóźniać lub też mimo największych starań wykonują swoje obowiązki – niechlujnie – i nie sprawiają wrażenia profesjonalistów.
am

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy