Moda

łączy w sobie stylistykę luksusowych imprez nad basenem z nadmorskim luzem i wygodą

Informacja prasowa, Warszawa, 17.07.2013r. Nadmorski styl wg River Island Trend Resort łączy w sobie stylistykę luksusowych imprez nad basenem z nadmorskim luzem i wygodą, gdzie

Informacja prasowa,
Warszawa, 17.07.2013r.

Nadmorski styl wg River Island

Trend Resort łączy w sobie stylistykę luksusowych imprez nad basenem z nadmorskim luzem i wygodą, gdzie najlepszym dodatkiem jest słoneczny blask. River Island zabiera nas w stylową podróż na wybrzeże!

Jeśli w nachodzących miesiącach planujecie podróże do Saint Tropez bądź do innych luksusowych kurortów, trend Resort będzie idealny! Jakie są jego podstawowe założenia? Bloki kolorystyczne i duże akcesoria. Celem jest wyróżnienie się na tle innych skąpanych słońcem sylwetek oraz komfort noszenia.

River Island proponuje swetry w nasyconych kolorach ” zielonym i koralowym, które przydadzą się na chłodniejsze wieczory. Do nich zestawić można krótkie błękitne spodenki przywodzące na myśl barwy letniego nieba bądź rozkloszowaną, luźną spódnicę w pomarańczowym odcieniu. Na plaży przydadzą się natomiast oryginalne kostiumy kąpielowe. Uzupełnieniem stylizacji będą wyraziste dodatki ” na dziś duże torby, które pomieszczą plażowe akcesoria, na wieczór modne kopertówki.

River Island online: www.riverisland.com

River Island na Facebooku: http://www.facebook.com/riverisland

River Island to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Została założona w Londynie i tam też ma swoją siedzibę. Firmę założyła rodzina Lewis, która zarządza nią do tej pory. River Island rozwija się globalnie od 64 lat. Obecnie marka posiada ponad 300 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Holandii, Polsce, Belgii i na Bliskim Wschodzie, a dzięki stronie internetowej ubrania i akcesoria River Island są dostępne na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę www.riverisland.com

River Island jest także sponsorem projektu British Fashion Council – FASH/ON FILM. Program ten ma na celu wspieranie i rozwój relacji pomiędzy projektantami mody i filmowcami, zapewniając możliwość zaprezentowania modowych produkcji na London Fashion Week. River Island wpierając ten projekt podkreśla istotę rozwoju kinematografii mody jako ważnej części kreatywnego przemysłu, a także pozycję Londynu będącego stolicą tej rewolucji filmowej. Więcej informacji na stronie Fash/On-Film.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy