Moda

Kwieciste wzory przechodzą prawdziwą rewolucję

Trend Pacific według River Island

Kwieciste wzory przechodzą prawdziwą rewolucję. W nowoczesnej stylizacji tworzą zupełnie nowy, świeży wakacyjny look! Trend Pacific to współczesna, niezwykle modna wersja ubrań w hawajskie kwiaty. River Island na nowo odkrywa ten dobrze nam znany motyw.

Wzór w hawajskie kwiaty kojarzy Wam się jedynie z plażą i wakacyjnym stylem? Najwyższy czas to zmienić. River Island ukazuje współczesne oblicze kwiecistych printów. Najmodniejsze są te bardzo widoczne, szczególnie w zestawieniu z jaskrawymi barwami i pozornie niepasującymi do nich wzorami. Motywy kwiatowe łączone z grubymi, kolorowymi pasami, t-shirtem z nadrukiem czy spódnicą z lejącego się materiału stanowią wyraz zamiłowania dla stylu retro. Natomiast zestaw z krótkim topem w neonowych barwach, odważnie wyciętą sukienką i delikatnymi szpilkami sprawia, że kwiaty nabierają współczesnego wyglądu.

W River Island znajdziecie rozkloszowane sukienki na ramiączkach w szerokie, pastelowe pasy, które dodają dziewczęcego uroku. Ołówkowa spódnica midi zestawiona z ultra krótkim topem sprawi, że będziecie wyglądać niezwykle seksownie. Na chłodniejszy czas przyda Wam się długa marynarka w kwiecisty wzór bądź narzutka w delikatnych, rozmytych kolorach. Dla facetów, nieodłącznym elementem trendu Pacific, będą krótkie plażowe szorty i t-shirty z hawajskimi nadrukami.

Poczuj trend Pacific!

River Island online: www.riverisland.com

River Island na Facebooku: http://www.facebook.com/riverisland

River Island to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Została założona w Londynie i tam też ma swoją siedzibę. Firmę założyła rodzina Lewis, która zarządza nią do tej pory. River Island rozwija się globalnie od 64 lat. Obecnie marka posiada ponad 300 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Holandii, Polsce, Belgii i na Bliskim Wschodzie, a dzięki stronie internetowej ubrania i akcesoria River Island są dostępne na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę www.riverisland.com

River Island jest także sponsorem projektu British Fashion Council – FASH/ON FILM. Program ten ma na celu wspieranie i rozwój relacji pomiędzy projektantami mody i filmowcami, zapewniając możliwość zaprezentowania modowych produkcji na London Fashion Week. River Island wpierając ten projekt podkreśla istotę rozwoju kinematografii mody jako ważnej części kreatywnego przemysłu, a także pozycję Londynu będącego stolicą tej rewolucji filmowej. Więcej informacji na stronie Fash/On-Film.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy