Ciało

Krem brązujący do twarzy

Krem brązujący do twarzy.

Jakie są największe zalety używania tego kosmetyku? Przede wszystkim krem ten ujednolica naszą cerę sprawiając, że niedoskonałości i różnego rodzaju wypryski stają się mniej widoczne, lub prawie niezauważalne. Jest to szczególnie dogodnie dla osób, które nie lubią codziennie nakładać pudru, natomiast nie znoszą widoku swojej skóry na twarzy, zwłaszcza w zimie, gdy wszystkie mankamenty są o wiele bardziej widoczne. Na twarz zbrązowiałą pod wpływem takiego kremu jest o wiele łatwiej nałożyć odpowiednio make-up, ponieważ nie ma takiego zróżnicowania odcieni. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór preparatu do naszej karnacji.

Szczególnie powinny uważać osoby, które mają bardzo jasną cerę, ponieważ w tym wypadku, jeśli krem będzie działał zbyt szybko, a my rozprowadzimy go nieidealnie, to efekt będzie raczej żałosny, a twarz to część ciała, którą przecież wciąż pokazujemy.

Jeśli jednak zdarzy nam się taki – wypadek przy pracy – to nie można rozpaczać, należy jak najszybciej użyć peelingu do twarzy i niepożądany efekt powinien być praktycznie niezauważalny. Istotny aspekt stanowi umiejętność rozprowadzania kremu. Nie chodzi tylko o to, by było to zrobione dokładnie i równomiernie. Ważną rolę odgrywa też powierzchnia, na jakiej należy to zrobić.

Musimy unikać tzw. – efektu maski – . Dlatego krem rozprowadzamy aż do nasady włosów, natomiast, co się tyczy szyi to miejsce, do którego rozprowadzamy kosmetyk powinno się zmieniać, dzięki temu granica między skórą przyciemnioną a naszą naturalną znacznie się zatrze. Musimy też zwrócić uwagę, na to, że kolor naszej twarzy nie może jakoś znacząco odróżniać się do szyi i skroni.
Werka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aby   #cia   #dla   #dni   #jaki   #jakie   #jest   #linia   #nam   #np   #oka