Lady Wiadomości branżowe

Kolorowe gąbki dla maluchów zamienią kąpiel w zabawę

Firma 3M, która oferuję swoim klientom całą paletę kolorowych gąbek Syrena dla najmłodszych, poszerzyła ofertę o nowe gąbki z wizerunkiem Myszki Mickey oraz Batmana. Dzięki bajkowym postaciom codzienna kąpiel może zamienić się w przyjemną przygodę. 

Jest kilka czynności, do których wyjątkowo trudno namówić nasze pociechy. Do jednej z nich często należy branie kąpieli. Maluchy boją się wody, szczypiących w oczy szamponów lub po prostu trudno oderwać je od zabawy i namówić do codziennej toalety. Dla wszystkich rodziców, którzy zmagają się z tym problemem, rozwiązaniem okazać mogą się kolorowe gąbki z bajkowymi postaciami. Wspólne zakupy z maluchem i wybór nowej gąbki , to dobry sposób na zachęcenie dziecka do kąpieli.

Gąbki Syrena od 3M dla dzieci posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Wykonane z bezpiecznych materiałów, nie podrażniają skóry dziecka, zaś umieszczone na nich wizerunki postaci z bajek sprawią, że obowiązek zamieni się w zabawę. Duży wybór gąbek umożliwi również wybranie z dzieckiem np. zestawu na cały tydzień. W zależności od dnia tygodnia maluch może podczas kąpieli „spotkać” się z innym bohaterem ulubionej bajki.

–  Zadbaliśmy aby gąbki Syrena dla dzieci były dopasowane  kształtem i rozmiarem do dziecięcych rączek.
W naszej ofercie mamy gąbki dla dzieci w każdym wieku. Dla młodszych przygotowaliśmy te z wizerunkiem Kubusia Puchatka, Księżniczek i Aut. Starsze dzieci mogą wybrać Batmana lub Myszkę Mickey.-
mówi Marta Sieradzan z firmy 3M Poland.

Dzięki bajkowym gąbkom można sprawić żeby maluchy zaczęły kojarzyć kąpiel z zabawą i przyjemnością.To zaoszczędzi nerwy i czas rodzicom, a dzieci oswoi z codziennym obowiązkiem. 

 

 

***

  

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W ubiegłym roku firma obchodziła dwudziestolecie istnienia na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M w Polsce posiada 4 ośrodki produkcyjne oraz zatrudnia ponad 1600 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biuro regionalne we Wrocławiu. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów z takich sektorów jak: Ochrona zdrowia, Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ok.350 mln USD.

3M Poland od ponad 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. tytuł „Firmy XX-lecia 1990-2010”przyznany jej przez Polski Klub Biznesu, „Business Superbrand 2010” oraz tytuł Perły Polskiej Gospodarki 2011.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M przekształca nowe idee w tysiące pomysłowych produktów. Nasza kultura twórczej współpracy nieustannie inspiruje powstawanie zaawansowanych technologii, których podstawowym celem jest poprawa jakości życia. 3M to innowacyjna firma, która od początku swojego istnienia nieprzerwanie tworzy i dostarcza nowe rozwiązania ułatwiające ludziom życie. 3M osiąga przychody w wysokości 30 mld USD, zatrudnia 84 000 osób na całym świecie i działa w ponad 65 krajach. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.3M.com albo w kanale @3MNews na Twitterze.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy