Wiadomości branżowe

Jak wprowadzać gluten do diety niemowlęcia?

Gluten, czyli białko roślinne, jest jednym z najczęściej uczulających składników pokarmowych. Wczesne i stopniowe wprowadzenie pokarmów z glutenem do diety niemowląt może zapobiec uczuleniom i celiakii. Warto skorzystać z bezpiecznych kaszek z glutenem Humana dostępnych w Kidy.pl. Najnowsze doniesienia naukowe sugerują wprowadzanie glutenu na początku rozszerzania diety niemowląt. Powinno

Teaser

Gluten, czyli białko roślinne, jest jednym z najczęściej uczulających składników pokarmowych. Wczesne i stopniowe wprowadzenie pokarmów z glutenem do diety niemowląt może zapobiec uczuleniom i celiakii. Warto skorzystać z bezpiecznych kaszek z glutenem Humana dostępnych w Kidy.pl.

Najnowsze doniesienia naukowe sugerują wprowadzanie glutenu na początku rozszerzania diety niemowląt. Powinno to odbywać się stopniowo i w małych ilościach ” wówczas niemowlęta mogą wykształcić sobie mechanizm tolerancji na to białko roślinne i zmniejszyć ryzyko wystąpienia zarówno alergii, jak i trwałej nietolerancji na gluten (celiakii).

Dietetycy standardowo zalecają wprowadzenie glutenu w 5. miesiącu życia dziecka przy karmieniu naturalnym i w 6. przy karmieniu mlekiem modyfikowanym. Najnowsze badania szwedzkich naukowców sugerują, że pozytywny efekt może mieć wprowadzenie pierwszych pokarmów z glutenem już w 4. miesiącu życia, a najlepsze efekty występują, jeśli odbywa się to w trakcie karmienia mlekiem matki.

Wprowadzanie glutenu z kaszkami Humana
W menu 4 ” 6 miesięcznych dzieci pokarmy z glutenem można wprowadzać w formie kaszek. Na pierwszym etapie kaszki z glutenem można dodawać do innych posiłków np. zagęszczać nimi mleko do picia lub dodawać do deserków czy zup.

-  – Wśród kaszek Humana gluten zawierają m.in. te z dodatkiem płatków owsianych np. kaszka Humana na Dobranoc mleczno ” owsiana z bananami i kaszka Humana mleczno ” owsiana z brzoskwiniami. Koniecznie polecam do wypróbowania bestsellerową kaszkę Humana mleczną z herbatnikiem, która wyjątkowo smakuje maluchom. To jeden z najczęściej kupowanych produktów Humana. – – mówi Aneta Domka-Hołub, opiekun Klienta w sklepie z żywnością i produktami dla niemowląt i małych dzieci – Kidy.pl.

Szeroki wybór kaszek Humana, również bezglutenowych oraz do stosowania w diecie bezmlecznej dostępny jest w sprzedaży internetowej na Kidy.pl

***

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl  www.mamosfera.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.ofta.pl www.mosbito.pl www.mucovagin.pl www.pregnaplus.pl   www.startzrozumem.pl

Ĺšródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy