Ciało Moda

Jak kupić strój kąpielowy

Przy wyborze stroju kąpielowego kieruj się nie tylko jego wyglądem, ale także wygodą. Na pewno inny strój możesz kupić do opalania się, typowo plażowy, bardziej

Przy wyborze stroju kąpielowego kieruj się nie tylko jego wyglądem, ale także wygodą. Na pewno inny strój możesz kupić do opalania się, typowo plażowy, bardziej skąpy, i inny do pływania. Kostium pływacki może być nawet jednoczęściowy ” wtedy masz pewność, że podczas pływania nic Ci się w nim nie rozwiąże i nie zgubisz po drodze części stroju.

ak kupić strój kąpielowy  Jk kupić strój kąpielowy  Ja kupić strój kąpielowy  Jakkupić strój kąpielowy

Strój do pływania możesz dostosować także do Twojej figury. Noże być on bardziej lub mniej wycięty, poza tym, dolna część może być w postaci klasycznej, albo nawet zupełnie inna, coś w bardzo retro. Mam na myśli spodenki, które mogą ledwo zakrywać pośladki ale mogą być też nieco dłuższe. Jednak zbyt długich nie polecam ” może to tylko utrudniać pływanie.

Strój kąpielowy na plażę to zupełnie coś innego niż strój na basen. Na plaży chodzi się raczej w dwuczęściowych strojach, ponieważ każdy chce się jak najbardziej opalić. Zatem, stój kąpielowy i równocześnie plażowy ” to dwa w jednym.

Jakiego koloru powinien być strój kąpielowy? Wszystko zależy od Ciebie. Brunetki dobrze wyglądają w białych kostiumach, w czarnych,czerwonych a nawet w żółtych, pomarańczowych i niebieskich barwach. Blondynka natomiast w czarnym stroju niekoniecznie może wyglądać dobrze, ponieważ blondynka ma zwykle jasną karnację. Czarny strój byłby więc dla niej zbyt ciemny. Bardziej odpowiedni dla blondynki jest kolor niebieski, różowy, zielony a nawet czerwony czy fioletowy. Dobrze będzie też wyglądała w jaskrawych kolorach, np. w pomarańczowym.
Ika

hastagi na stronie:

#stroje kąpielowe dwuczęściowe ze spodenkami #gdzie kupić strój kąpielowy #jak dobrze wyglądać w stroju kąpielowym #stroje kąpielowe spodenkowe #kostiumy kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające #stroje kąpielowe jednoczęściowe na basen #strój kąpielowy dla blondynki #tanie stroje kąpielowe 2011 #jednoczęściowe stroje kąpielowe na basen #stroje kąpielowe dla blondynek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy