Poradnik medyczny

Jak dbać o piersi?

Jeżeli chcesz właściwie zadbać o piersi, musisz pamiętać o kilku podstawowych sprawach: noszenie biustonosza, odpowiednie nawilżenie, dobra dieta, kontrola piersi pod względem zdrowotnym.

Noszenie biustonosza jest ważne, ponieważ zapewnia utrzymanie piersi w stałej pozycji. Nawet, jeśli masz małe piersi, noś stanik. Jeżeli będziesz nosiła biustonosz, Twoje piersi będą się lepiej miały w czasie, kiedy mięśnie i skóra wiotczeją.

Nawilżanie piersi jest ważne tak samo, jak nawilżanie całego ciała. Jeśli masz suchą skórę, powinnaś ciało smarować balsamem czy kremem do suchej skóry. To samo dotyczy piersi. Możesz stosować specjalny krem do piersi lub używać takiego, jaki stosujesz do całego ciała.

Dobra dieta ” to klucz do sukcesu zdrowotnego. Człowiek potrzebuje zdrowo się odżywiać. Wtedy jest zdrowy i jego ciało piękne. Ważne jest więc, abyś się zdrowo odżywiała. Jedz dużo owoców i warzyw, mniej słodyczy, potraw tłustych i smażonych.

Pamiętaj również o badaniu piersi. Jeśli nie wiesz, jak powinnaś je badać, zapytaj lekarza przy okazji wizyty u niego. Lekarz także powinien kontrolować Twoje piersi co jakiś czas, powinien również zlecić Ci potrzebne badania, właściwe dla Twojego wieku.

hastagi na stronie:

#jak dbać o piersi #jak dbac o piersi #biust pl #sucha skóra na piersiach #dbanie o piersi #jak dbac o piersi lt #jak zadbać o piersi

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aby   #cia   #dla   #dni   #jaki   #jest   #oka   #pory   #raz   #sobie   #spa

2 thoughts on “Jak dbać o piersi?

Comments are closed.