Lady Wiadomości branżowe

Ile mleka w diecie rocznego dziecka?

Teaser

Aż 80 % naszych maluchów cierpi na niedobory wapnia i witaminy D, ponieważ spożywają za mało mlecznych produktów. Dwie szklanki mleka Humana Junior i deserek mleczny Humana pokryją dzienne zapotrzebowanie na te ważne składniki.

W codziennej diecie dziecka od 1. do 3. roku życia powinny znaleźć się trzy porcje mleka i jego przetworów. Według aktualnych zaleceń pediatrów nadal ważną częścią stałego menu jest modyfikowane mleko następne typu Junior (oznaczane także cyfrą 4).

Produkty Humana dla dzieci od 12. miesiąca pomogą pokryć zapotrzebowanie na ważne składniki. Dostarczą odpowiednią ilość lekkostrawnego białka, wapnia, witaminy D i żelaza. W tym celu rodzice mogą wybrać mleko Humana Junior, mleko Humana 4 Premium oraz całą gamę deserków mlecznych Humana.

Humana Junior zamiast zwykłego mleka

Ciągle ważne jest podawanie mleka modyfikowanego zamiast surowego krowiego, które nie jest odpowiednie dla dzieci w okresie poniemowlęcym ” zawiera zbyt dużo białka i laktozy, składników mineralnych i tłuszczów nasyconych, a za mało żelaza, jak na potrzeby małego dziecka.

– – Humana Junior oraz Humana 4 Premium smakują dzieciom zarówno na ciepło jak i na zimno. Oba mleka mogą być podawane jako napój do posiłku lub do przyrządzenia płatków śniadaniowych lub musli.” “mówi Aneta Domka – Hołub, opiekun klienta w sklepie dystrybutora Humana Kidy.pl

Mleko następne dla dzieci po 12. miesiącu oraz deserki mleczne dostępne są w sprzedaży internetowej na Kidy.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

< 240987" >

Ĺšródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy