Lady Wiadomości branżowe

Humana Anti Colic ” specjalne mleko na kolkę niemowlęcą

Bezsilność,  przemęczenie i nieprzespane noce " wielu rodziców przegrywa zmagania z kolką. Koło się zamyka - wiadomo że dzieci, których rodzice są rozdrażnieni, częściej cierpią na tę dolegliwość. Sytuacja bez wyjścia? Nie,

Bezsilność,  przemęczenie i nieprzespane noce ” wielu rodziców przegrywa zmagania z kolką. Koło się zamyka – wiadomo że dzieci, których rodzice są rozdrażnieni, częściej cierpią na tę dolegliwość. Sytuacja bez wyjścia? Nie, rozwiązanie to nowy produkt -  – mleko na kolkę” – Humana AntiColic.

Humana AntiColic to specjalistyczna mieszanka do żywienia niemowląt. W odróżnieniu od typowego mleka modyfikowanego, zawiera hydrolizat białek serwatkowych o nieznacznym stopniu hydrolizy i specjalną strukturę tłuszczów (lipidów). Pełna nazwa Humana AntiColic to – środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego”, którego podawanie należy skonsultować z lekarzem.

Mleko na kolkę

Nie zmienia to jednak faktu, że Humana AntiColic można potocznie nazwać specjalnym – mlekiem” na kolki niemowlęce. Preparat jest kompletny pod względem odżywczym – zawiera wszystkie składniki potrzebne dziecku do prawidłowego rozwoju. Może być podawany jako wyłączne pożywienie, tak jak mleko modyfikowane dla niemowląt. Co istotne przy karmieniu niemowląt z problemami żywieniowymi – tłuszcz mleczny  zawarty w Humana AntiColic nadaje mu bardzo dobry smak.

Żywienie niemowląt z kolką

Mleko na kolkę ” Humana AntiColic to nowość na polskim rynku. Jego skuteczność związana jest z trzema mechanizmami antykolkowymi. ” – Struktura lipidów oparta na tłuszczu mlecznym prowadzi do formowania się miękkich stolców i ogranicza zaparcia, będące jedną z przyczyn kolek. Rozdrobnione białko – hydrolizat białek serwatkowych jest łatwiej strawne, a zredukowana zawartość laktozy zmniejsza ryzyko wzdęć w porównaniu do tradycyjnych mlek.” ” tłumaczy Monika Gąska, Group Brand Manager.

Humana AntiColic wraz z innymi mieszankami specjalnego przeznaczenia na problemy trawienne niemowląt dostępna jest w sprzedaży internetowej w Kidy.pl. Sklep zapewnia stały i szybki dostęp do produktu.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ” mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy