Lady Wiadomości branżowe

Hałas kontrolowany ” zadbaj o słuch swojego dziecka

Słuch dzieci jest bardzo wrażliwy i należy go chronić w szczególny sposób. 3M Peltor proponuje ochronniki słuchu, które skutecznie tłumią hałas, jednocześnie nie izolując dziecka od otoczenia. Obecnie rodzice nie muszą

Słuch dzieci jest bardzo wrażliwy i należy go chronić w szczególny sposób. 3M Peltor proponuje ochronniki słuchu, które skutecznie tłumią hałas, jednocześnie nie izolując dziecka od otoczenia.

Obecnie rodzice nie muszą już wybierać pomiędzy koncertem ulubionego zespołu lub meczem ulubionej drużyny, a opieką nad pociechą. Coraz częściej w imprezach masowych biorą udział całe rodziny. Jednak podczas dobrej zabawy nie należy zapominać o bezpieczeństwie najmłodszych. Zbyt duże natężenie hałasu może prowadzić do trwałego uszkodzenia narządu słuchu, który u małych dzieci jest wyjątkowo wrażliwy.

Nauszniki 3M Peltor Kid skutecznie chronią słuch i są wyjątkowo wygodne – mają niewielkie gabaryty i są pozbawione wystających elementów, które mogłyby zaczepiać się o inne przedmioty.

– Konstrukcja nauszników Peltor Kid dla najmłodszych została dopracowana w najmniejszych szczegółach.  Szerokie i miękkie poduszki uszczelniające są wypełnione unikalnym połączeniem płynu i gąbki. Takie rozwiązanie umożliwia optymalne dopasowanie i niewielki nacisk na głowę dziecka, zapewniając maksymalną wygodę nawet w czasie długotrwałego noszenia. – mówi Marta Kapała z 3M Poland.

Pałąk nauszników został wykonany zaś ze stali nierdzewnej, dzięki czemu siła docisku jest równomiernie rozłożona przez cały okres użytkowania  i nie ma obawy, że po jakimś czasie dziecko poczuje dyskomfort. Zwarta budowa i niska waga ochronników dodatkowo ułatwiają noszenie.

Ochronniki 3M Peltor Kid posiadają oznaczenia CE i są wykonane zgodnie z Normą Europejską EN-352.

Przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 10 lat. Dostępne w kolorach zielonym i różowym.

Aby dowiedzieć się więcej lub przetestować produkt skontaktuj się z przedstawicielem 3M lub wejdź na stronę www.3m.pl.

***

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2011 roku firma obchodzi dwudziestolecie istnienia na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M Poland posiada obecnie 9 zakładów produkcyjnych oraz zatrudnia ponad 1600 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów z takich sektorów jak: Ochrona zdrowia, Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ok.350 mln USD.

3M Poland od 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. tytuł „Firmy XX-lecia 1990-2010”  przyznany jej przez Polski Klub Biznesu oraz honorowy tytuł „Business Superbrand Polska2010”.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M będąc uznanym liderem w dziedzinach badania i rozwoju, produkuje tysiące innowacyjnych produktów na potrzeby dziesiątek różnych rynków m.in. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Kluczową siłą 3M jest zastosowanie więcej niż 40 odmiennych platform technologicznych – często w połączeniu –  dzięki  którym dostosowuje się do szerokiego zakresu potrzeb klienta. Przy sprzedaży wynoszącej ponad 26,7 mld USD, 3M zatrudnia 80 000 osób na całym świecie i prowadzi działalność w ponad 60 krajach.

Więcej informacji: www.3m.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy