Lady Wiadomości branżowe

Finał akcji – Namalujmy dzieciom lepszą przyszłość – z udziałem Natalii Kukulskiej, ambasadorki SOS Wiosek Dziecięcych, podopiecznych Stowarzyszenia i warszawskiej młodzieży

Teaser

Pierwszego dnia wiosny w Warszawie odbył się happening promujący akcję – Namalujmy dzieciom lepszą przyszłość – . W ramach wydarzenia na Placu Defilad stanęła – SOS Wioska Dziecięca – składająca się z kolorowych domków, które wspólnie malowały dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach, dzieci ze świetlic środowiskowych działających w ramach Programu Umacniania Rodziny oraz młodzież z warszawskich szkół.

Powstały w czasie happeningu domek, efekt wspólnej pracy uczestników akcji dedykowanej podopiecznym SOS Wiosek Dziecięcych stoi aktualnie w Warszawie na ulicy Grójeckiej jako niestandardowy nośnik reklamowy zachęcający do przekazania 1% podatku na rzecz porzuconych i osieroconych dzieci będących pod opieką Stowarzyszenia.

Natalia Kukulska, ambasadorka SOS Wiosek Dziecięcych, która aktywnie uczestniczyła w akcji – Namalujmy Dzieciom lepszą przyszłość – na Placu Defilad w Warszawie powiedziała: – Wystarczy spojrzeć na te dzieci, żeby zobaczyć, że naprawdę niewiele trzeba by im pomóc rozwinąć skrzydła. A teraz to jest naprawdę niewiele, wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym przekazać im 1% swojego podatku. Mój 1% jak zwykle trafi do Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce – ” dodała Natalia Kukulska.

W czasie happening realizowanego z myślą o pomocy podopiecznym SOS Wiosek Dziecięcych można było posłuchać zespołu – Skrzydlaci bębniarze – ze świetlic z okolicy Biłgoraja, a także obejrzeć występ małych tancerek z zespoły – Birds of destiny – ze świetlicy w Skórcu.

Zdjęcia  i film ilustrujący happening jako finał akcji: – Namalujmy Dzieciom lepszą przyszłość – można obejrzeć w biurze prasowym 

***

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizujemy swoją misję w Polsce już od prawie 29 lat.

< 238166" >

Ĺšródło SOS Wioski Dziecięce. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jest   #nie   #spos   #trwa