Moda

Emily di Donato prezentuje kolekcję Calzedonia jesień-zima 2013-2014

Emily di Donato prezentuje kolekcję Calzedonia jesień-zima 2013-2014
Emily di Donato prezentuje kolekcję Calzedonia jesień-zima 2013-2014 Emily di Donato to amerykańska modelka, która została odkryta w 2008 roku. Ma włoskie korzenie, ale urodziła

Emily di Donato prezentuje kolekcję Calzedonia jesień-zima 2013-2014

Emily di Donato to amerykańska modelka, która została odkryta w 2008 roku. Ma włoskie korzenie, ale urodziła się i dorastała w Nowym Jorku. Emily ma 22 lata, oczy łani, ciało pantery i jest nową twarzą marki Calzedonia. Piękną modelkę z hipnotyzującymi oczami będzie można zobaczyć w jesienno-zimowej kolekcji Calzedonia: w kampanii prasowej, katalogach oraz kampaniach outdoorowych. Zdjęcia zostały zrobione przez Guy’a Aroch’a w Nowym Jorku.

Od bogactwa orientalno-kwiecistych wzorów Damaszku, poprzez powiew sielskiego klimatu urokliwej wsi, po trendy zaczerpnięte rodem z college’u czy wojskowych koszar ” tak wygląda najnowsza jesienno-zimowa kolekcja marki Calzedonia. Nadchodzący sezon oferuje szeroki wybór wzorów i fasonów, dzięki czemu każdy będzie mógł zaspokoić swoje modowe potrzeby. Jesień-zima 2013 w Calzedonia to przede wszystkim 4 główne linie: Noblesse Oblige, Raw and Chic, New Old School i Going Public.

A to już wiesz?  Połączenie kultowego wzornictwa i ciepłych - MotorClothes

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy