Moda dla pań

Elegancja, szyk i wyrafinowanie. Klasyczne futra.

Klasyczne futra od marki ANDRZEJ JEDYNAK

Najlepszym sposobem, aby wzbogacić swoją garderobę o nowości zgodne z najświeższymi trendami, jest przeglądanie magazynów modowych, wsłuchiwanie się w rady topowych stylistów oraz śledzenie najnowszych sesji zdjęciowych. Należy jednak pamiętać, że trendy – tak jak i nasz gust – zmieniają się bardzo szybko, dlatego w swoich poszukiwaniach warto stawiać także na ponadczasową klasykę jako bazę dla zimowych stylizacji. Taką niezmienną podstawę stanowią futra marki Andrzej Jedynak, które w połączeniu z modnymi dodatkami, przez długie lata będą tworzyć zestawy niczym wprost ze światowych wybiegów.

Futro z norek od marki Andrzej Jedynak to odzwierciedlenie elegancji, szyku i wyrafinowania. Długi płaszcz w jasnych odcieniach beżu i rudości, nonszalancko narzucony na ramiona, doda charakteru nawet bardzo prostej i stonowanej stylizacji. W zestawieniu z bordową koszulą i rurkami stworzy casualowy ponadczasowy look, a całość nabierze lekkości i pozostanie w zgodzie z bieżącymi trendami.
Krótka, futrzana kurtka w kolorze szarości i brązu to kolejny klasyczny model marki Andrzej Jedynak, który możemy nosić na różne sposoby. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie jej z szerokimi spodniami o wysokim stanie kremowym golfem i mocnymi butami na platformie. Ten charakterystyczny, wyrazisty look w stylu mody lat 70. doskonale skomponuje się z eleganckim krótkim futrem.

130729_Jedynak_D2_2205-001-2014-01-18 _ 12_42_34-75

kurtka_orylag_3400pln-002-2014-01-18 _ 12_42_34-75

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy