Imprezy

Co ma w sobie Doda

Uznanie autorstwa: I, Dzoker
Co ma w sobie Doda, oprócz … wyglądu. Wielu socjologów już zastanawiało się nad fenomenem Dody. Piosenkarka na brak fanów narzekać nie może, choć wydawać

Co ma w sobie Doda, oprócz … wyglądu.

Wielu socjologów już zastanawiało się nad fenomenem Dody. Piosenkarka na brak fanów narzekać nie może, choć wydawać by się mogło, że “muzyków” tworzących na tym poziomie jest tak wielu, że nie starczy wielbicieli dla wszystkich.

Zrozumiałym jest, że wokalistka grupy – Vergin – podoba się mężczyznom, bez względu na wiek. Jednak to przecież nie oni kupują jej płyty i piszczą na jej koncertach.

Oni po prostu lubią popatrzeć na roznegliżowane zdjęcia Dody, których nie brakuje, bo gwiazda nie tylko ich nie unika,a wręcz o nie zabiega.

Uznanie autorstwa: I, Dzoker
Uznanie autorstwa: I, Dzoker

Z drugiej strony tłumem fanów mogą być nastolatki w okresie dojrzewania, których gust i smak muzyczny jeszcze nie zdążył się ukształtować, jednak w tym wieku dziewczyny o wiele bardziej wolą wieszać sobie na ścianie plakaty Justina Timberlaka, czy Maćka Zakościelnego. Dlatego popularność Dody może budzić pewne zdziw-nie, biorąc pod uwagę poziom jaki reprezentuje. Jedyne czego na pewno nie można jej zarzucić to, to że nie potrafi się sprzedać.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy